Шушковський в «Броварах»

Лютий 23, 2016 автор ·

Шушковський в «Броварах»Вихованець київського «Динамо», який пробував сили в столичному «Арсеналі», донецькому «Металурзі» та ужгородській «Говерлі», може стати аматором у відомій пристоличній команді.

Read more

Вихованець «Каскада» на Меморіалі Макарова

Лютий 7, 2016 автор ·

Вихованець «Каскада» на Меморіалі МакароваТридцятирічний Павло Щедраков став срібним призером цьогорічного традиційного турніру в складі «Десни» з Чернігова.

Read more

Майборода залишив «Чайку»

Лютий 5, 2016 автор ·

Майборода залишив «Чайку»Молодий і доволі перспективний голкіпер, який свого часу виступав і в молодіжці прем’єрлігової «Говерли», розпрощався з чемпіонською командою.

Read more

Шацьких зіграє на Меморіалі Макарова

Січень 15, 2016 автор ·

Шацьких зіграє на Меморіалі МакароваЯк повідомили кореспондентові сайту koff.org.ua, найпопулярнішим учасником зимового турніру в столичному регіоні буде неодноразовий чемпіон України.

Read more

Цебро дебютував у «Говерлі»

Липень 29, 2014 автор ·

Цебро дебютував у «Говерлі»Один з найобдарованіших футболістів обласного чемпіонату перебрався на Закарпаття і продовжить кар’єру в прем’єрліговому клубі.

Read more

Четвертий сезон Михайла Цебра

Липень 9, 2014 автор ·

Четвертий сезон Михайла ЦебраЦьому міцному та добре вишколеному футболістові двадцять років виповниться лише в останній декаді липня, а його вже можна вважати старожилом обласного чемпіонату.

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ