Кемфор зіграє за «Патріот»

11 Березня, 2019 автор ·

Народна команда Баришівського краю дозаявила на Меморіал Кирсанова колишнього чемпіона Київщини.

Читати далі

Мультипереможці Меморіалу Щанова

19 Лютого, 2018 автор ·

156 футболістів і восьмеро тренерів нагороджені золотими медалями за тріумф на традиційному зимовому турнірі.

Читати далі

Яременка запрошують в професіонали

31 Липня, 2017 автор ·

23-річний хавбек «Патріота» може повернутися до першості країни.

Читати далі

Кемфор став професіоналом

23 Липня, 2017 автор ·

25-річний хавбек розпрощався з «Патріотом» і буде виступати в другій національній лізі.

Читати далі

Штрафний реєстр вищої ліги

28 Травня, 2017 автор ·

Дванадцять футболістів устигли набрати чотири та більше штрафних очок упродовж дев’яти ігрових днів у чемпіонаті Київщини.

Читати далі

Кемфор обірвав «мовчання»

8 Травня, 2017 автор ·

Рідкісний за красою гол хавбека «Патріота» в Борисполі став особливим у його кар’єрі.

Читати далі

Кемфор у «Музичах»

5 Лютого, 2017 автор ·

24-річний атакувальний хавбек може зіграти в обласній вищій лізі за сільську команду з Києво-Святошинського району.

Читати далі

«Сокіл» обіграв «Патріот»

4 Лютого, 2017 автор ·

Сьогодні в Щасливому спарингували провідні аматорські команди столичного регіону.

Читати далі

ФК «Лісовичі» виграв суперкубковий матч

28 Листопада, 2016 автор ·

ФК «Лісовичі» виграв суперкубковий матчЯскравим вінцем футбольного року на Вишгородщині став останній титульний поєдинок за участю чинних чемпіона та кубкового тріумфатора районного масштабу.

Читати далі

«Діназ» виграв Кубок Києва

13 Листопада, 2016 автор ·

«Діназ» виграв Кубок КиєваПопулярний вишгородський клуб уперше в історії став переможцем офіційного столичного кубкового турніру.