Регіональні титули Дацюка

10 Січня, 2017 автор ·

26-річний бомбардир зібрав минулого року насправді щедрий урожай турнірних нагород.

Читати далі

Пустовіт дворазовим чемпіоном

9 Січня, 2017 автор ·

36-річний екс-професіонал продовжує активну кар’єру в аматорському футболі.

Читати далі

Чемпіонський дуплет Дацюка

15 Грудня, 2016 автор ·

Чемпіонський дуплет ДацюкаЯскравий бомбардир обласного масштабу компенсував відсутність титулів у змаганнях Київщини футбольної досягненнями на районному рівні.

Читати далі

Князь стрільців у Києво-Святошинському районі

25 Жовтня, 2016 автор ·

Князь стрільців у Києво-Святошинському районіНайвлучнішим бомбардиром чемпіонату пристоличного регіону став Богдан Трофименко.

Читати далі

Омоко чемпіоном аматорів

24 Жовтня, 2016 автор ·

Омоко чемпіоном аматорівЕкс-професіонал з багатим досвідом виступів у Прем’єр-лізі України не поспішає вішати бутси на цвях.

Читати далі

Мар’євич став бомбардиром

21 Жовтня, 2016 автор ·

Мар’євич став бомбардиром26-річний хавбек пісківського «Рубіна» несподівано навіть для своїх одноклубників продемонстрував ще й стрілецький хист.

Читати далі

Новий чемпіон у Києво-Святошинському районі

19 Жовтня, 2016 автор ·

Новий чемпіон у Києво-Святошинському районіФінішував один з найавторитетніших регіональних чемпіонатів на Київщині.

Читати далі

Гегемонія стрільців із Гореничів

17 Листопада, 2015 автор ·

Гегемонія стрільців із ГореничівНайвлучнішими бомбардирами цьогорічних вищолігових перегонів у Києво-Святошинському районі стали представники ФК «Гореничі-1960».

Читати далі

Коли два тренери на полі…

21 Січня, 2015 автор ·

Коли два тренери на полі…Футбольний казус у фіналі Кубка Києво-Святошинського району минулого року досі з іронією пригадують симпатики амбітного ФК «Гореничі-1960».

Читати далі

Костишин і в 37 грає і виграє

24 Листопада, 2014 автор ·

Костишин і в 37 грає і виграєПопулярний в недалекому минулому футболіст київського ЦСКА, дніпропетровського «Дніпра» та криворізького «Кривбасу», як з’ясувалося, вішати бутси на цвях не поспішає.