Вихованець ФК «Гайшин» виступатиме за сусідів у першості Київщини.

Читати далі

Гра в регіонах (2)

12 Грудня, 2018 автор ·

Переяслав-Хмельницька районна федерація футболу на чолі з Сергієм Кузьменком уже звично провела дволіговий чемпіонат регіону з 16 командами-учасницями.

Читати далі

Парад регіональних чемпіонатів-2017 (19)

18 Лютого, 2018 автор ·

Переяслав-Хмельницька районна федерація футболу (голова — Сергій Кузьменко) провела регулярний чемпіонат у двох лігах і з вісімнадцятьма учасниками.

Читати далі

Левченко найвлучнішим у районі

24 Листопада, 2017 автор ·

Популярний футболіст другий рік поспіль став князем стрільців у чемпіонаті Переяславщини.

Читати далі

Левченко найвлучнішим і в районі

16 Грудня, 2016 автор ·

Левченко найвлучнішим і в районіКнязь стрільців обласної першості з «Переяславщини» виграв гонку снайперів і в районному чемпіонаті.

Читати далі

Чемпіон обіграв кубкового тріумфатора

15 Грудня, 2016 автор ·

Чемпіон обіграв кубкового тріумфатораНайсильніша команда Переяславщини виграла й суперкубковий матч.

Читати далі

Гайшин повернув титул

12 Грудня, 2016 автор ·

Гайшин повернув титулІсторичне село на Переяславщині знову зібрало «золоту» команду.

Читати далі

Парад регіональних чемпіонатів-2015 (6)

3 Лютого, 2016 автор ·

Парад регіональних чемпіонатів-2015 (6)Дві ліги по десять команд у кожній — таким був минулорічний сезон регулярних футбольних перегонів на Переяславщині.