Щербина забив у чемпіонаті ветеранів

Листопад 11, 2018 автор ·

Легендарний баришівський футболіст відзначився голом на офіційній обласній арені після трирічної перерви.

Read more

Переможний мінімум «Патріота»

Листопад 2, 2018 автор ·

Народна команда Баришівського району виграла три вищолігові зустрічі поспіль з рахунком 1:0.

Read more

Мішель в історії «Патріота»

Жовтень 26, 2018 автор ·

Новачок аматорського колективу, згуртованого Євгеном Щербиною, відзначився голом у ворота принципового суперника зі Бзова.

Read more

Дубас хоче в чемпіони

Жовтень 6, 2018 автор ·

Засновник і граючий очільник вищолігового «Меліоратора» з Бучі змагатиметься ще й в чемпіонаті Київщини серед ветеранів.

Read more

«Патріот» обірвав смугу невдач

Вересень 27, 2018 автор ·

Народна команда Баришівського району, обігравши «Меліоратор» на спорткомплексі «Прогрес», здобула першу перемогу в другому колі.

Read more

Щербина знову на полі

Вересень 23, 2018 автор ·

40-річний засновник ФК «Патріот» долучився до гри після майже трирічної перерви.

Read more

Якуба в керівництві «Патріота»

Серпень 8, 2018 автор ·

Один з авторитетних засновників ФК «Переяславщина» продовжить активну діяльність в народній грі.

Read more

«Патріот» обіграв черкащан

Серпень 4, 2018 автор ·

Сьогодні в Баришівці відбувся контрольний матч за участю аматорських колективів Київської та Черкаської областей.