Київщина футбольна в Будинку футболуОстанній цього року великий футбольний збір у столичному регіоні, що вперше в історії відбувся в офісі Національної федерації, надовго зостанеться в пам’яті його безпосередніх учасників.

Read more

Десять футболістів розпрощалися з «Чайкою»

Грудень 15, 2014 автор ·

Десять футболістів розпрощалися з «Чайкою»Як повідомили кореспондентові сайту koff.org.ua в офісі чинного віце-чемпіона області, стали відомі прізвища гравців, які завершили свої виступи в основній команді пристоличного клубу.

Read more

Чемпіони і призери Київської області

Грудень 13, 2014 автор ·

Чемпіони і призери Київської областіТретій рік поспіль титул найсильнішої команди столичного регіону завоював «Колос» із Ковалівки, а «Чайка» (Києво-Святошинський район) уже вчетверте підряд стала віце-чемпіоном області. Бронзові нагороди вдруге в історії дісталися ФК «Буча».

Read more

Офіційні турніри під егідою КОФФ

Грудень 11, 2014 автор ·

Офіційні турніри під егідою КОФФСайт koff.org.ua спільно з Асоціацією футбольних істориків і статистиків області (АФІСКО) нагадують узагальнену інформацію про змагання в столичному регіоні 2014 року.

Read more

Наші в національних турнірах

Грудень 9, 2014 автор ·

Наші в національних турнірахЯскраві моменти 2014 року, що поступово стає надбанням історії, нагадують симпатикам Київщини футбольної про найвищі турнірні досягнення земляків.

Read more

Приз Демченка дістався Барановичу

Грудень 6, 2014 автор ·

Приз Демченка дістався БарановичуНайкращим напівоборонцем Київщини футбольної за підсумками 2014 року став конструктор атак пристоличної «Чайки».

Read more

«Чайка» зіграє на Меморіалі Макарова

Грудень 3, 2014 автор ·

«Чайка» зіграє на Меморіалі МакароваПро своє бажання виступити в ювілейному сезоні популярного представницького турніру з міжнародним статусом повідомив чотириразовий віце-чемпіон області.

Read more

Богданов і решта

Листопад 29, 2014 автор ·

Богданов і рештаСорок вісім гравців забивали м’ячі для «Чайки» в обласній вищій лізі. «Чайка» з Києво-Святошинського району виступає в обласному чемпіонаті з 2011 року.

Read more

«Чайка» чистить свої лави

Листопад 21, 2014 автор ·

«Чайка» чистить свої лавиЗа неофіційною інформацією, чотиризовий віце-чемпіон області може розстатися з великою групою виконавців, які ще недавно вважалися основними в пристоличному клубі.

Read more

Найбільші перемоги в обласному чемпіонаті

Листопад 18, 2014 автор ·

Найбільші перемоги в обласному чемпіонатіЛише шістнадцять вищолігових поєдинків не виявили переможця. 78 разів гору взяли місцеві команди, а 75 — приїжджі.