Київщина футбольна в Будинку футболуОстанній цього року великий футбольний збір у столичному регіоні, що вперше в історії відбувся в офісі Національної федерації, надовго зостанеться в пам’яті його безпосередніх учасників.

Читати далі

Десять футболістів розпрощалися з «Чайкою»

15 Грудня, 2014 автор ·

Десять футболістів розпрощалися з «Чайкою»Як повідомили кореспондентові сайту koff.org.ua в офісі чинного віце-чемпіона області, стали відомі прізвища гравців, які завершили свої виступи в основній команді пристоличного клубу.

Читати далі

Чемпіони і призери Київської області

13 Грудня, 2014 автор ·

Чемпіони і призери Київської областіТретій рік поспіль титул найсильнішої команди столичного регіону завоював «Колос» із Ковалівки, а «Чайка» (Києво-Святошинський район) уже вчетверте підряд стала віце-чемпіоном області. Бронзові нагороди вдруге в історії дісталися ФК «Буча».

Читати далі

Офіційні турніри під егідою КОФФ

11 Грудня, 2014 автор ·

Офіційні турніри під егідою КОФФСайт koff.org.ua спільно з Асоціацією футбольних істориків і статистиків області (АФІСКО) нагадують узагальнену інформацію про змагання в столичному регіоні 2014 року.

Читати далі

Наші в національних турнірах

9 Грудня, 2014 автор ·

Наші в національних турнірахЯскраві моменти 2014 року, що поступово стає надбанням історії, нагадують симпатикам Київщини футбольної про найвищі турнірні досягнення земляків.

Читати далі

Приз Демченка дістався Барановичу

6 Грудня, 2014 автор ·

Приз Демченка дістався БарановичуНайкращим напівоборонцем Київщини футбольної за підсумками 2014 року став конструктор атак пристоличної «Чайки».

Читати далі

«Чайка» зіграє на Меморіалі Макарова

3 Грудня, 2014 автор ·

«Чайка» зіграє на Меморіалі МакароваПро своє бажання виступити в ювілейному сезоні популярного представницького турніру з міжнародним статусом повідомив чотириразовий віце-чемпіон області.

Читати далі

Богданов і решта

29 Листопада, 2014 автор ·

Богданов і рештаСорок вісім гравців забивали м’ячі для «Чайки» в обласній вищій лізі. «Чайка» з Києво-Святошинського району виступає в обласному чемпіонаті з 2011 року.

Читати далі

«Чайка» чистить свої лави

21 Листопада, 2014 автор ·

«Чайка» чистить свої лавиЗа неофіційною інформацією, чотиризовий віце-чемпіон області може розстатися з великою групою виконавців, які ще недавно вважалися основними в пристоличному клубі.

Читати далі

Найбільші перемоги в обласному чемпіонаті

18 Листопада, 2014 автор ·

Найбільші перемоги в обласному чемпіонатіЛише шістнадцять вищолігових поєдинків не виявили переможця. 78 разів гору взяли місцеві команди, а 75 — приїжджі.