Міжнародний фінал у Борисполі

Травень 30, 2018 автор ·

Завтра на стадіоні «Колос» у пристоличному місті відбудеться вирішальний матч Меморіалу Валерія Лобановського.

Read more

Бориспіль кубковою столицею

Серпень 29, 2017 автор ·

Гостинний стадіон-красень «Колос» уже вдруге поспіль прийняв обласний кубковий фінал.

Read more

Національний фінал у Борисполі

Серпень 29, 2016 автор ·

Національний фінал у БорисполіЗавтра на стадіоні «Колос» відбудеться вирішальний матч Кубка регіонів Федерації футболу України.

Read more

Парад регіональних чемпіонатів (10)

Грудень 18, 2013 автор ·

Парад регіональних чемпіонатів (10)Місто Бориспіль не живе призабутою пам’яттю про легендарний «Борисфен», і це дуже добре. 2013 рік пристоличні симпатики народної гри увінчали малими бронзовими відзнаками першої обласної ліги та пристойними міськими турнірами високого рангу.

Read more

Перша ліга повернулася

Серпень 13, 2012 автор ·

Поновився другий за рангом турнір обласного чемпіонату. Два матчі, заплановані календарем, не відбулися. «Діназ-3» і ДЮСШ зіграють пізніше, а «Нива» не вибралася до Обухова.

Read more

Перша ліга поновлює турнір

Серпень 11, 2012 автор ·

Найближчої неділі, 12 серпня, почнеться друге коло в другому за рангом дивізіоні чемпіонату Київської області. За взаємною згодою команд відкладено на пізніше матч «Діназ-3» (Вишгород) — ДЮСШ (Боярка) з другої першолігової групи.

Read more

Перша ліга повернеться 12 серпня

Серпень 6, 2012 автор ·

Саме цього дня поновиться змагальний цикл у другому за рангом обласному календарному турнірі. Стартова програма так званого осіннього кола — до уваги учасників і вболівальників.

Read more

«Бориспіль» обіграв «Баришівку»

Червень 13, 2012 автор ·

Сьогодні відбувся відкладений матч першої обласної ліги. На бориспільському стадіоні «Колос» місцеві футболісти, очолювані Володимирем Кудрею та Олександром Курилком, узяли гору над гостями з Баришівки.

Read more

Два дуети в першій лізі

Червень 3, 2012 автор ·

Цікава турнірна ситуація склалася в першій територіальній групі другого за рангом дивізіону чемпіонату Київщини. На горі турнірної таблиці — по дві команди з Броварського та Бориспільського районів!

Read more  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ