Андрій Шевченко Archives | Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Вадим Костюченко: «Перед фіналом Ліги чемпіонів влаштуємо непересічну товариську гру…»

Травень 9, 2018 автор ·

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко відзначив внесок волонтерської програми УЄФА та ФФУ у високоякісне проведення вирішальних зустрічей кращих команд Старого Світу.

Read more

Бронзовий фінал у Пісківці

Червень 27, 2016 автор ·

Бронзовий фінал у ПісківціСьогодні на стадіоні «Рубін» у селищі скловиробників відбувся матч за третє місце в обласному чемпіонаті серед команд, укомплектованих школярами 2003-2004 років народження.

Read more

На малій батьківщини великого Шевченка

Грудень 23, 2015 автор ·

На малій батьківщини великого ШевченкаПісля чотирирічної перерви повернулася на офіційну районну арену команда з Двірківщини Яготинського району.

Read more

Наші земляки — кубкові тріумфатори

Червень 18, 2015 автор ·

Наші земляки — кубкові тріумфаториДев’ять футболістів з Київщини — або ті, хто народився тут, або виховані в столичному регіоні — ставали в різні часи переможцями національного кубкового турніру.

Read more

Наші чемпіони України

Червень 15, 2015 автор ·

Наші чемпіони УкраїниГоноровий список переможців національних футбольних перегонів найвищого гатунку поповнився за підсумками сезону 2014-2015 років одразу двома представниками Київщини.

Read more

Бурда поряд з Шевченком

Травень 21, 2015 автор ·

Бурда поряд з ШевченкомВихованець яготинського футболу Микита Бурда став шостим з-поміж наших земляків, кому вдалося зійти на вітчизняну футбольну вершину.

Read more

Кубкові тріумфатори з Київщини

Березень 28, 2015 автор ·

Кубкові тріумфатори з КиївщиниАсоціація футбольних істориків і статистиків Київської області в розпал вирішальних матчів другого за рангом національного турніру нагадує по його переможців зі столичного регіону.

Read more

Чемпіони країни з Київщини

Березень 24, 2015 автор ·

Чемпіони країни з КиївщиниАсоціація футбольних істориків і статистиків Київської області в розпал вирішальної частини прем’єрлігових перегонів пригадує всіх наших земляків, які сходили на турнірну вершину найвищого національного рангу.

Read more

Київщина в національній команді

Листопад 26, 2014 автор ·

Київщина в національній командіВиступ Андрія Пилявського, віце-чемпіона Київської області з «Нивою» із Бузової, у складі головної дружини України, спонукав Асоціацію футбольних істориків і статистиків області здійснити історичний екскурс у цьому напрямі.

Read more

Символічна збірна Київщини футбольної

Жовтень 25, 2014 автор ·

lСимволічна збірна Київщини футбольноїСайт koff.org.ua спільно з Асоціацією футбольних істориків і статистиків області, опрацювавши пропозиції своїх читачів, склав символічну збірну Київщини футбольної з гравців, у різні часи задіяних у національній прем’єр-лізі (вищій лізі).

Read more

Наступна сторінка »  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ