Скибенко чемпіоном на Переяславщині

28 Листопада, 2015 автор ·

Скибенко чемпіоном на ПереяславщиніЗаслужений ветеран Київщини футбольної здобув щедрий урожай нагород у регіональних змаганнях.

Читати далі

Цурупін повернувся на Київщину

15 Листопада, 2015 автор ·

Цурупін повернувся на Київщину23-річний опорний хавбек Артем Цурупін знову зіграв у регіональних змаганнях аматорів.

Читати далі

«14 квартал» виграв Суперкубок району

14 Листопада, 2015 автор ·

«14 квартал» виграв Суперкубок районуОстанній цьогорічний титул у Баришівському районі завоював чинний переможець кубкового турніру.

Читати далі

Суперкубок Баришівського району

13 Листопада, 2015 автор ·

Суперкубок Баришівського районуОстанній цього року титульний матч у регіоні відбудеться завтра на стадіоні «Прогрес» у райцентрі.

Читати далі

«Квартальний» тріумф у Баришівці

19 Травня, 2015 автор ·

«Квартальний» тріумф у БаришівціАж двадцять дві команди виборювали цьогорічний Кубок Баришівського району. Тріумфував райцентрівський «14 квартал».

Читати далі

«Сокіл» розправив крила

25 Грудня, 2014 автор ·

«Сокіл» розправив крилаКоманда з Морозівки в середині дев’яностих років минулого століття була віце-чемпіоном області. Однак потім занепала, навіть у Баришівському районі поступаючись не лише райцентрівським колективам, але й футбольним зухвальцям на зразок «Іскри» із Селичівки.