Запрошення на Меморіал Щанова-2018


05.02.2018  

Київська обласна федерація футболу на чолі з Ярославом Москаленком повідомила потенційним учасникам інформацію про традиційний лютневий турнір.

 

 

Запрошуємо Вашу команду для участі в традиційному турнірі — Меморіалі Олександра Щанова, присвяченому пам’яті легендарного футболіста київського «Динамо» 40-50-х років минулого століття, учасника бойових дій в Другій світовій війні.

Восьмий сезон Меморіалу Щанова відбудеться на спортивних аренах Києва та Київської області — в Кончі-Заспі, Петропавлівській Борщагівці, Лютежі та Вишневому — за зимових умов. Окремі матчі проходитимуть в манежі.

Турнір матиме дві стадії: спочатку — зустрічі в групах (по п’ять-шість команд у кожній), потім — стикові, починаючи з чвертьфіналу. Формула змагань: два робочі дні, третій — вихідний і так далі. Строки: 17-28 лютого.

Заявковий внесок — 12000 гривень — передбачає оренду футбольних арен, оплату роботи арбітрів і спостерігачів арбітражу, медиків, а також затрати на висвітлення турнірних подій в ЗМІ.

Просимо Вас підтвердити участь (або відмову) до 7 лютого включно за телефонами: (044) 279-38-70, (067) 984-07-99 або за електронною адресою kyivska.off@gmail.com.

Нарада представників команд-учасниць відбудеться в офісі КОФФ за адресою: м.Київ, вул.Пушкінська, 8-б, у четвер, 15 лютого 2018 року, початок о 12:00.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ