Ювілей Віктора Юрченка


10.10.2018  

Сьогодні свій 55-й день народження святкує відомий футболіст і тренер з Бородянки.

 

 

Віктор Юрченко народився в Бабинцях Бородянського району, там і долучився до народної гри, а популярності як футболіст набув у бородянському «Машинобудівнику». 1986 року 24-річний на той час оборонець став героєм фінальних матчів Кубка України серед колективів фізкультури, відзначившись голами і в Бердичеві, і в Бородянці.

Юрченко — володар Кубка УРСР, неодноразовий чемпіон і кубковий тріумфатор області. Але в його літописі виокремлюються насамперед особливо пам’ятні моменти: саме він забив переможний м’яч Олександрові Шовковському на НСК «Олімпійський» і, граючи захисником, оформив хет-трик у першості країни.

Після завершення ігрової кар’єри Віктор Аркадійович став умілим наставником юні, очолювані ним дитячі команди Бородянки та Пісківки сходили на вершину та п’єдестал пошани в обласних чемпіонаті та «Шкіряному м’ячі». Десятки вихованців Юрченка стали не просто футболістами, а й справжніми патріотами рідного краю.

Здоровлячи ювіляра з особливим днем у його житті, Київщина футбольна щиро зичить йому всіляких гараздів. Здоров’я, щастя та наснаги Вам, Вікторе Аркадійовичу!

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ