Яскрава прем’єра «Чайки»

22.07.2018

Наші земляки з Петропавлівської Борщагівки виграли свій найперший матч у Другій національній лізі.

Сьогодні в Чернівцях «Чайка», підготовлена В’ячеславом Богодєловим, ознаменувала розгромом іменитої «Буковини» свою історичну прем’єру в першості країни серед професіоналів. До перерви голом відзначився Ренат Мірошников. У другому таймі Антон Корольков з подачі Богдана Січкарука подвоїв результат, а вже в компенсований арбітром ігровий час уже сам Січкарук установив остаточний результат — 3:0.

Стартовий склад «Чайки» мав такий вигляд: Мусієнко, Мохначук, Доу, Пономаренко, Грабчак, Мірошников, Цурупін, Помазан, Тименко, Савійсько, Баранович.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua