Весняні перегони дитячо-юнацьких команд


21.04.2018  

Стартувало друге коло регулярного сезону в обласному чемпіонаті юних футболістів.

 

 

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (вища ліга) 2001-2002 та 2003-2004 року народження

Друге коло

Учасники:

  1. «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе)
  2. «Рубін» (Пісківка)
  3. «Арсенал» (Біла Церква)
  4. «ДЮСШ-Любомир» (Ставище)
  5. «Зміна» (Біла Церква)
  6. «КОДЮСШ-Рось» (Біла Церква)
  7. «Діназ» (Вишгород)
  8. «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) 

Початок ігор: базовий час – 15:00 та 17:00, базовий день – середа.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2001-2002 р.н. 2003-2004 р.н.
8 тур
1. «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) – «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе) 11.04.2018
2. «Діназ» (Вишгород)  – «Рубін» (Пісківка) 11.04.2018
3. «КОДЮСШ-Рось» (Біла Церква) – «Арсенал» (Біла Церква) 11.04.2018  
4. «Зміна » (Біла Церква) – «ДЮСШ-Любомир» (Ставище) 11.04.2018  
9 тур
5. «Зміна» (Біла Церква) – «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) 18.04.2018
6. «ДЮСШ-Любомир» (Ставище) – «КОДЮСШ-Рось» (Біла Церква) 18.04.2018
7. «Арсенал» (Біла Церква) –  «Діназ» (Вишгород) 18.04.2018
8. «Рубін» (Пісківка) – «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе) 18.04.2018
10 тур
9. «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) –  «Рубін» (Пісківка) 25.04.2018
10. «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе) – «Арсенал» (Біла Церква) 25.04.2018
11. «Діназ» (Вишгород) – «ДЮСШ-Любомир» (Ставище) 25.04.2018
12. «КОДЮСШ-Рось» (Біла Церква) – «Зміна » (Біла Церква) 25.04.2018
11 тур
13. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 02.05.2018
14. «Зміна » (Біла Церква) – «Діназ» (Вишгород) 02.05.2018
15.  «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) 02.05.2018
16. «Арсенал» (Біла Церква) – «Рубін» (Пісківка) 02.05.2018
12 тур
17. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – «Арсенал» (Біла Церква) 09.05.2018  
18. «Рубін» (Пісківка) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 09.05.2018
19. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – «Зміна » (Біла Церква) 09.05.2018
20. «Діназ» (Вишгород) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 09.05.2018
13 тур
21. «Діназ» (Вишгород) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 16.05.2018    
22. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) 16.05.2018    
23. «Зміна » (Біла Церква) – «Рубін» (Пісківка) 16.05.2018    
24. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Арсенал» (Біла Церква) 16.05.2018    
14 тур
25. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 23.05.2018    
26. «Арсенал» (Біла Церква) – «Зміна » (Біла Церква) 23.05.2018    
27. «Рубін» (Пісківка) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 23.05.2018    
28. «КОДЮСШ – Арсенал» (Щасливе) – «Діназ» (Вишгород) 23.05.2018    

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (перша ліга) 2001-2002 та 2003-2004 року народження

Група «А»

Друге коло

Учасники:

  1. ДЮСШ (Згурівка)
  2. ДЮСШ (Буча) 2003-2004
  3. ДЮСШ (Броварський р-н)
  4. ДЮСШ (Бровари) 2003-2004
  5. ДЮСШ (Бородянка) 2003-2004
  6. ФК «Славутич»
  7. ДЮСШ (Бориспіль) 

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – неділя.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2001-2002 р.н. 2003-2004 р.н.
8 тур
1. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ (Буча) – 03 15.04.2018    
2. ФК «Славутич» – ДЮСШ (Броварський р-н) 15.04.2018    
3. ДЮСШ (Бородянка) – 03 – ДЮСШ (Бровари) – 03 15.04.2018    
9 тур
4. ДЮСШ (Бровари) – 03 – ФК «Славутич» 22.04.2018    
5. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Бориспіль) 22.04.2018    
6. ДЮСШ (Буча) – 03 – ДЮСШ (Згурівка) 22.04.2018    
10 тур
7. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Броварський р-н) 29.04.2018    
8. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ (Бровари) – 03 29.04.2018    
9. ФК «Славутич» – ДЮСШ (Бородянка) – 03 29.04.2018    
11 тур
10. ДЮСШ (Бородянка) – 03 – ДЮСШ (Бориспіль) 06.05.2018    
11. ДЮСШ (Бровари) – 03 – ДЮСШ (Згурівка) 06.05.2018    
12. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Буча) – 03 06.05.2018    
12 тур
13. ДЮСШ (Буча) – 03 – ДЮСШ (Бровари) – 03 13.05.2018    
14. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Бородянка) – 03  13.05.2018    
15. ДЮСШ (Бориспіль) – ФК «Славутич» 13.05.2018    
13 тур
16. ФК «Славутич» – ДЮСШ (Згурівка) 20.05.2018    
17. ДЮСШ (Бородянка) – 03 – ДЮСШ (Буча) – 03 20.05.2018    
18. ДЮСШ (Бровари) – 03 – ДЮСШ (Броварський р-н) 20.05.2018    
14 тур  
19. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Бородянка) – 03 27.05.2018    
20. ДЮСШ (Буча) – 03 – ФК «Славутич» 27.05.2018    
21. ДЮСШ (Згурівка) – ДЮСШ (Бориспіль) 27.05.2018    

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (перша ліга) 2001-2002 року народження

Група «Б»

Друге коло

Учасники:

  1. ДЮСШ (Тараща)
  2. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка)
  3. ДЮСШ (Кагарлик)
  4. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав)
  5. ДЮСШ (Володарка)
  6. «Граніт – Зміна» (Шкарівка)

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – неділя.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2001-2002 р.н.  
6 тур
1. «Граніт – Зміна» (Шкарівка) – ДЮСШ (Тараща) 29.04.2018    
2. ДЮСШ (Володарка) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 29.04.2018    
3. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Кагарлик) 29.04.2018    
7 тур
4. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «Граніт – Зміна» (Шкарівка) 06.05.2018    
5. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Володарка) 06.05.2018    
6. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Тараща) 06.05.2018    
8 тур
7. «Граніт – Зміна» (Шкарівка) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 13.05.2018    
8. ДЮСШ (Тараща) – ДЮСШ (Кагарлик) 13.05.2018    
9. ДЮСШ (Володарка) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 13.05.2018    
9 тур
10. ДЮСШ (Володарка) – «Граніт – Зміна» (Шкарівка)  20.05.2018    
11.  «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Тараща) 20.05.2018    
12. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 20.05.2018    
10 тур
13. «Граніт – Зміна» (Шкарівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 27.05.2018    
14. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 27.05.2018    
15. ДЮСШ (Тараща) – ДЮСШ (Володарка) 27.05.2018    

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (перша ліга) 2003-2004 року народження

Група «Б»

Друге коло

Учасники:

  1. ДЮСШ (Тараща)
  2. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка)
  3. ДЮСШ (Кагарлик)
  4. ДЮСШ (Васильків)
  5. ДЮСШ (Миронівка)
  6. «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) 

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – неділя.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2003– 2004 р.н.  
6 тур
1. «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) – ДЮСШ (Тараща) 29.04.2018    
2. ДЮСШ (Миронівка) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 29.04.2018    
3. ДЮСШ (Васильків) – ДЮСШ (Кагарлик) 29.04.2018    
7 тур
4. ДЮСШ (Васильків) – «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) 06.05.2018    
5. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Миронівка) 06.05.2018    
6. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Тараща) 06.05.2018    
8 тур
7. «Освіта ВР – ДЮСШ» – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 13.05.2018    
8. ДЮСШ (Тараща) – ДЮСШ (Кагарлик) 13.05.2018    
9. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Васильків) 13.05.2018    
9 тур
10. ДЮСШ (Миронівка) – «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) 20.05.2018    
11. ДЮСШ (Васильків) – ДЮСШ (Тараща) 20.05.2018    
12. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 20.05.2018    
10 тур
13. «Освіта ВР – ДЮСШ» (Васильківський р-н) – ДЮСШ (Кагарлик) 27.05.2018    
14. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Васильків) 27.05.2018    
15. ДЮСШ (Тараща) – ДЮСШ (Миронівка) 27.05.2018    

Першість Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (друга ліга) 2003-2004 року народження

Друге коло

Учасники:

  1. ДЮСШ «Макарів»
  2. ДЮСШ (Яготин)
  3. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н)
  4. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка)
  5. «Каскад» (Бровари)
  6. «Рось – Гайок» (Біла Церква)
  7. ДЮФК (Бориспіль)
  8. «Форвард» (Васильків)
  9. ДЮСШ «Переяславщина»
  10. ДЮСШ (Іванків)
  11. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н)
  12. СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – неділя.

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2003- 2004 р.н.  
12 тур
1. ДЮСШ «Макарів» – СК «Чайка» 15.04.2018    
2. ДЮСШ «Переяславщина» – ДЮСШ (Яготин) 15.04.2018    
3. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Іванків) 15.04.2018    
4. ДЮФК (Бориспіль) – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 15.04.2018    
5. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 15.04.2018    
6. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «Каскад» (Бровари) 15.04.2018    
13 тур
7. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – СК «Чайка» 22.04.2018    
8. «Каскад» (Бровари) – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 22.04.2018    
9. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – ДЮФК (Бориспіль) 22.04.2018    
10. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – «Форвард» (Васильків) 22.04.2018    
11. ДЮСШ (Іванків) – ДЮСШ «Переяславщина» 22.04.2018    
12. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ «Макарів» 22.04.2018    
14 тур
13. СК «Чайка» – ДЮСШ (Яготин) 29.04.2018    
14. ДЮСШ «Макарів» – ДЮСШ (Іванків) 29.04.2018    
15. ДЮСШ «Переяславщина» – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 29.04.2018    
16. «Форвард» (Васильків) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 29.04.2018    
17. ДЮФК (Бориспіль) – «Каскад» (Бровари) 29.04.2018    
18. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 29.04.2018    
15 тур (середа)
19. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – СК «Чайка» 02.05.2018    
20. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮФК (Бориспіль) 02.05.2018    
21. «Каскад» (Бровари) – «Форвард» (Васильків) 02.05.2018    
22. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – ДЮСШ «Переяславщина» 02.05.2018    
23. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – ДЮСШ «Макарів» 02.05.2018    
24. ДЮСШ (Іванків) – ДЮСШ (Яготин) 02.05.2018    
16 тур  
25. СК «Чайка» – ДЮСШ (Іванків) 06.05.2018    
26. ДЮСШ (Яготин) – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 06.05.2018    
27. ДЮСШ «Макарів» – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 06.05.2018    
28. ДЮСШ «Переяславщина» – «Каскад» (Бровари) 06.05.2018    
29. «Форвард» (Васильків) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 06.05.2018    
30. ДЮФК (Бориспіль) – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 06.05.2018    
17 тур (середа)
31. ДЮФК (Бориспіль) – СК «Чайка» 09.05.2018    
32. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – «Форвард» (Васильків) 09.05.2018    
33. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ «Переяславщина» 09.05.2018    
34. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ «Макарів» 09.05.2018    
35. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – ДЮСШ (Яготин) 09.05.2018    
36. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – ДЮСШ (Іванків) 09.05.2018    
18  тур
37. СК «Чайка» – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 13.05.2018    
38. ДЮСШ (Іванків) –  «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 13.05.2018    
39. ДЮСШ (Яготин) – «Каскад» (Бровари) 13.05.2018    
40. ДЮСШ «Макарів» – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 13.05.2018    
41. ДЮСШ «Переяславщина» – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 13.05.2018    
42. «Форвард» (Васильків) – ДЮФК (Бориспіль) 13.05.2018    
19 тур
43. «Форвард» (Васильків) – СК «Чайка» 20.05.2018    
44. ДЮФК (Бориспіль) – ДЮСШ «Переяславщина» 20.05.2018    
 45. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – ДЮСШ «Макарів» 20.05.2018    
 46. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Яготин) 20.05.2018    
 47. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ (Іванків) 20.05.2018    
  48. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 20.05.2018    
20 тур
 49. СК «Чайка» – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 27.05.2018  
  50. КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) – «Каскад» (Бровари) 27.05.2018  
  51. ДЮСШ (Іванків) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 27.05.2018  
  52. ДЮСШ (Яготин) – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 27.05.2018  
  53. ДЮСШ «Макарів» – ДЮФК (Бориспіль) 27.05.2018  
  54.  ДЮСШ «Переяславщина» – «Форвард» (Васильків) 27.05.2018  
21 тур
  55. ДЮСШ «Переяславщина» – СК «Чайка» 03.06.2018  
  56. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ «Макарів» 03.06.2018  
  57. ДЮФК (Бориспіль) – ДЮСШ (Яготин) 03.06.2018  
  58. ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) – ДЮСШ (Іванків) 03.06.2018  
  59. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – КОДЮСШ (Києво – Святошинський р-н) 03.06.2018  
  60. «Каскад» (Бровари) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 03.06.2018  
22 тур (середа)
61. СК «Чайка» – «Каскад» (Бровари) 06.06.2018  
62. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 06.06.2018  
63. КОДЮСШ (К. – Святошинський р-н) – ДК Гатне (Києво – Святошинський р-н) 06.06.2018  
64. ДЮСШ (Іванків) – ДЮФК (Бориспіль) 06.06.2018  
65. ДЮСШ (Яготин) – «Форвард» (Васильків) 06.06.2018  
66. ДЮСШ «Макарів» – ДЮСШ «Переяславщина» 06.06.2018  

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Регіон «ЗАХІД»

Друге коло

Учасники:

  1. ДЮСШ (Буча)
  2. ДЮСШ (Бородянка)
  3. «Рубін» (Пісківка)
  4. ДЮСШ (Макарів)
  5. «Діназ» (Вишгород)
  6. ДЮСШ (Ірпінь)
  7. ДЮСШ (Васильків)
  8. «Рубін -2» (Пісківка) 2005-2006
  9. «Світанок – Колос» (Глеваха) 2005-2006
  10. ДЮСШ (Бровари)                                                           2005-2006             
  11. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н)                 2007-2008

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – субота

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2005 2006 р.н. 2007 2008 р.н.
14 тур
1. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 – ДЮСШ (Бородянка)  14.04.2018    
2. ДЮСШ (Бровари) -05 – «Рубін» (Пісківка) 14.04.2018    
3. ДЮСШ (Макарів) – «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 14.04.2018    
4. «Рубін -2» (Пісківка) –05  –  «Діназ» (Вишгород) 14.04.2018    
5. ДЮСШ (Васильків) – ДЮСШ (Ірпінь) 14.04.2018    
15 тур
6. ДЮСШ (Буча) – ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07   21.04.2018    
7. «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 – ДЮСШ (Бородянка) 21.04.2018    
8. «Рубін -2» (Пісківка) –05  – «Рубін» (Пісківка) 21.04.2018    
9. ДЮСШ (Васильків) – ДЮСШ (Макарів) 21.04.2018    
10. ДЮСШ (Ірпінь) – «Діназ» (Вишгород) 21.04.2018    
16 тур
11. ДЮСШ (Бровари) -05- ДЮСШ (Буча) 28.04.2018    
12. ДЮСШ (Бородянка) – ДЮСШ (Васильків) 28.04.2018    
13. «Рубін» (Пісківка) – ДЮСШ (Ірпінь) 28.04.2018    
14. «Діназ» (Вишгород) – ДЮСШ (Макарів) 28.04.2018    
17 тур
15. ДЮСШ (Буча) – «Світанок – Колос» (Глеваха)  – 05 05.05.2018    
16. «Рубін -2» (Пісківка) –  ДЮСШ (Бровари) -05 05.05.2018    
17. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 – ДЮСШ (Васильків) 05.05.2018    
18. ДЮСШ (Бородянка) – «Діназ» (Вишгород) 05.05.2018    
19. «Рубін» (Пісківка) – ДЮСШ (Макарів) 05.05.2018    
18 тур  
20.  «Рубін -2» (Пісківка) –05  – ДЮСШ (Буча) 12.05.2018    
21. «Світанок – Колос» (Глеваха)  – 05 – ДЮСШ (Васильків) 12.05.2018    
22. ДЮСШ (Бровари) -05 – ДЮСШ (Ірпінь) 12.05.2018    
23. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 – «Діназ» (Вишгород) 12.05.2018    
24. «Рубін» (Пісківка) – ДЮСШ (Бородянка) 12.05.2018    
19 тур
25. ДЮСШ (Васильків)- ДЮСШ (Буча) 19.05.2018    
26. ДЮСШ (Ірпінь)  – «Рубін -2» (Пісківка) –05  19.05.2018    
27. «Світанок – Колос» (Глеваха)  – 05– «Діназ» (Вишгород) 19.05.2018    
28. ДЮСШ (Бровари)-05 – ДЮСШ (Макарів) 19.05.2018    
29. «Рубін» (Пісківка) – ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 19.05.2018    
20 тур
30. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ (Ірпінь) 26.05.2018    
31. «Діназ» (Вишгород) – ДЮСШ (Васильків) 26.05.2018    
32 ДЮСШ (Макарів) – «Рубін -2» (Пісківка) –05  26.05.2018    
33. «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 – «Рубін» (Пісківка) 26.05.2018    
34. ДЮСШ (Бородянка) – ДЮСШ (Бровари) -05 26.05.2018    
21 тур
35. «Діназ» (Вишгород) – ДЮСШ (Буча) 02.06.2018    
36. ДЮСШ (Макарів) – ДЮСШ (Ірпінь) 02.06.2018    
37. ДЮСШ (Васильків) – «Рубін» (Пісківка) 02.06.2018    
38. ДЮСШ (Бородянка) – «Рубін -2» (Пісківка) –05    02.06.2018    
22 тур
39. ДЮСШ (Буча) – ДЮСШ (Макарів) 09.06.2018    
40. «Діназ» (Вишгород) – «Рубін» (Пісківка) 09.06.2018    
41. ДЮСШ (Ірпінь) – ДЮСШ (Бородянка)   09.06.2018    
  42. ДЮСШ (Бровари) -05 – «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 09.06.2018    
23 тур (вівторок)
43. ДЮСШ (Буча) – «Рубін» (Пісківка) 12.06.2018    
44. ДЮСШ (Макарів) – ДЮСШ (Бородянка) 12.06.2018    
45. ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 – ДЮСШ (Ірпінь) 12.06.2018    
  46. ДЮСШ (Васильків)  – ДЮСШ (Бровари) -05 12.06.2018    
  47. «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 – «Рубін -2» (Пісківка) –05    12.06.2018    
24 тур
48. ДЮСШ (Бородянка)- ДЮСШ (Буча) 16.06.2018    
49. ДЮСШ (Макарів) – ДК «Гатне» (К. – Святошинський р-н) -07 16.06.2018    
50. «Діназ» (Вишгород) – ДЮСШ (Бровари) -05 16.06.2018    
 51. ДЮСШ (Ірпінь) – «Світанок – Колос» (Глеваха) – 05 16.06.2018    
 52. «Рубін -2» (Пісківка) –05  – ДЮСШ (Васильків) 16.06.2018    

Фінали Чотирьох

19.06.2018 (четвер) – 2005-06 р.н.

20.06.2018 (п’ятниця) – 2007-08 р.н.

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Регіон «СХІД»

Друге коло

Учасники:

  1. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква)
  2. «Рось – Гайок» (Біла Церква)
  3. ДЮСШ (Миронівка)
  4. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)
  5. «Зміна -3» (Біла Церква)
  6. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав)
  7. ДЮСШ (Кагарлик)
  8. «Форвард» (Васильків)
  9. ДЮСШ (Обухів) – 05 2005-2006
  10. ДЮСШ (Рокитне) – 05                        2005-2006
  11. ДЮСШ (Ржищів) – 05 2005-2006
  12. ДЮСШ (Тетїв) – 07 2007-2008

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – субота

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 20052006 р.н. 2007-2008 р.н.
12 тур
1. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 14.04.2018    
2. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 14.04.2018    
3. ДЮСШ (Обухів) – 05 – ДЮСШ (Рокитне) – 05 14.04.2018    
4. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Миронівка) 14.04.2018    
5. ДЮСШ (Кагарлик) – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква) 14.04.2018    
6.  «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «Зміна -3» (Біла Церква) 14.04.2018    
13 тур
7. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 21.04.2018    
8. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Кагарлик) 21.04.2018    
9.  «Зміна» (Біла Церква) – «Форвард» (Васильків) 21.04.2018    
10. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Обухів) – 05 21.04.2018    
11. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 21.04.2018    
14 тур
12. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 28.04.2018    
13. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 28.04.2018    
14. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – ДЮСШ (Миронівка) 28.04.2018    
15. ДЮСШ (Обухів) – 05 – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  28.04.2018    
16. «Форвард» (Васильків) – «Зміна -3» (Біла Церква) 28.04.2018    
17. ДЮСШ (Кагарлик) – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 28.04.2018    
15 тур
18. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 05.05.2018    
19. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «Форвард» (Васильків) 05.05.2018    
20. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Обухів) – 05 05.05.2018    
21. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  – ДЮСШ (Тетїв) – 07   05.05.2018    
22. ДЮСШ (Миронівка) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 05.05.2018    
23. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 05.05.2018    
16 тур  
24. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – ДЮСШ (Рокитне) – 05 12.05.2018    
25. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Миронівка) 12.05.2018    
26. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  12.05.2018    
27. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – «Зміна -3» (Біла Церква) 12.05.2018    
28. ДЮСШ (Обухів) – 05 – «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 12.05.2018    
29. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Кагарлик) 12.05.2018    
17 тур
30. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Ржищів) – 05 19.05.2018    
31. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Обухів) – 05 19.05.2018    
32. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 19.05.2018    
33. «Зміна -3» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 19.05.2018    
34. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 19.05.2018    
35. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 19.05.2018    
18 тур
36. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – ДЮСШ (Миронівка) 26.05.2018    
37. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  26.05.2018    
38. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – «Зміна -3» (Біла Церква) 26.05.2018    
39. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 26.05.2018    
40. ДЮСШ (Тетїв) – 07 – ДЮСШ (Кагарлик) 26.05.2018    
41. ДЮСШ (Обухів) – 05 – «Форвард» (Васильків) 26.05.2018    
19 тур
42. ДЮСШ (Обухів) – 05 – ДЮСШ (Ржищів) – 05 02.06.2018    
43. «Форвард» (Васильків) – ДЮСШ (Тетїв) – 07 02.06.2018    
44. ДЮСШ (Кагарлик) – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 02.06.2018    
45. Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 02.06.2018    
 46. «Зміна -3» (Біла Церква) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 02.06.2018    
 47. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква) – ДЮСШ (Миронівка) 02.06.2018    
20 тур
 48. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква) 09.06.2018    
 49. ДЮСШ (Миронівка) – «Зміна -3» (Біла Церква) 09.06.2018    
  50. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 09.06.2018    
  51. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Кагарлик) 09.06.2018    
  52. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – «Форвард» (Васильків) 09.06.2018    
21 тур (вівторок)
 53. ДЮСШ (Обухів) – 05 – «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 12.06.2018    
 54. «Форвард» (Васильків) – «Рось – Гайок» (Біла Церква) 12.06.2018    
 55. ДЮСШ (Кагарлик) – ДЮСШ (Рокитне) – 05 12.06.2018    
 56. Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) – ДЮСШ (Миронівка) 12.06.2018    
 57. «Зміна -3» (Біла Церква) – «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  12.06.2018    
22 тур
  58. ДЮСШ (Ржищів) – 05 – «Зміна -3» (Біла Церква) 16.06.2018    
   59. «КОДЮСШ -Зміна» (Біла Церква)  – Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 16.06.2018    
  60. ДЮСШ (Миронівка) – ДЮСШ (Кагарлик) 16.06.2018    
  61. ДЮСШ (Рокитне) – 05 – «Форвард» (Васильків)  16.06.2018    
  62. «Рось – Гайок» (Біла Церква) – ДЮСШ (Обухів) – 05 16.06.2018    
  63. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) – ДЮСШ (Тетїв) – 07  16.06.2018    

Фінали Чотирьох

19.06.2018 (четвер) – 2005-06 р.н.

20.06.2018 (п’ятниця) – 2007-08 р.н.

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Регіон «ПІВДЕНЬ»

Друге коло

Учасники:

  1. «Арсенал» (Біла Церква)
  2. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н)
  3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка)
  4. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка)
  5. «Динамо» (Фастів)
  6. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква)
  7. «Зміна -2» (Біла Церква)
  8. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище)
  9. «Каменяр» (Біла Церква) – 05                                 2005-2006
  10. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Васильківський р-н)
  11. ДЮСШ (Володарка) – 05                 2005-2006
  12. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07                 2007-2008

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – субота

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2005 2006 р.н. 2007-2008 р.н.
12 тур
1. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «Арсенал» (Біла Церква) 14.04.2018    
2. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 14.04.2018    
3. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 14.04.2018    
4. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 14.04.2018    
5. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Динамо» (Фастів) 14.04.2018    
6. «Зміна -2» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 14.04.2018    
13 тур
7. «Зміна -2» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07  21.04.2018  
8. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 21.04.2018    
9. «Динамо» (Фастів) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 21.04.2018    
10. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 21.04.2018    
11. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – ДЮСШ (Володарка) – 05 21.04.2018    
12. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «Арсенал» (Біла Церква) 21.04.2018    
14 тур
13. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 28.04.2018    
14. «Арсенал» (Біла Церква) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 28.04.2018    
15. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 28.04.2018    
16. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Динамо» (Фастів) 28.04.2018    
17. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 28.04.2018    
18. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Зміна -2» (Біла Церква) 28.04.2018    
15 тур
19. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 05.05.2018    
20. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 05.05.2018    
21. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 05.05.2018    
22. «Динамо» (Фастів) – ДЮСШ (Володарка) – 05 05.05.2018    
23. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «Арсенал» (Біла Церква) 05.05.2018    
24. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) 05.05.2018    
16 тур  
25. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 12.05.2018    
26. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 12.05.2018    
27. «Арсенал» (Біла Церква) – «Динамо» (Фастів) 12.05.2018    
28. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 12.05.2018    
29. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Зміна -2» (Біла Церква) 12.05.2018    
30. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 12.05.2018    
17 тур
31. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 19.05.2018    
32. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 19.05.2018    
33. «Зміна -2» (Біла Церква) – ДЮСШ (Володарка) – 05 19.05.2018    
34. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) – «Арсенал» (Біла Церква) 19.05.2018    
35. «Динамо» (Фастів) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 19.05.2018    
36. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 19.05.2018    
18 тур
37. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 26.05.2018    
38. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Динамо» (Фастів) 26.05.2018    
39. «Освіта – Арсенал» (БЦ р-н) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 26.05.2018    
40. «Арсенал» (Біла Церква) – «Зміна -2» (Біла Церква) 26.05.2018    
41. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 26.05.2018    
42. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 26.05.2018    
19 тур
43. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07 02.06.2018    
44. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – ДЮСШ (Володарка) – 05 02.06.2018    
45.  «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «Арсенал» (Біла Церква) 02.06.2018    
 46. «Зміна -2» (Біла Церква) – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 02.06.2018    
47. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 02.06.2018    
48. «Динамо» (Фастів) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 02.06.2018    
20 тур
49. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07  – «Динамо» (Фастів) 09.06.2018    
50. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 09.06.2018    
51. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Зміна -2» (Біла Церква) 09.06.2018    
52. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 09.06.2018    
53. «Арсенал» (Біла Церква) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 09.06.2018    
54. ДЮСШ (Володарка) – 05 – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 09.06.2018    
21 тур (вівторок)
55. «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) – «Арсенал» (Біла Церква) 12.06.2018    
56. «Каменяр» (Біла Церква) – 05 – «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) 12.06.2018    
57. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) – «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 12.06.2018    
58. «Зміна -2» (Біла Церква) – «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) 12.06.2018    
59. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) – «Динамо» (Фастів) 12.06.2018    
22 тур
60. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) -07  – «КОДЮСШ – Рух молоді» (Б.Церква) 16.06.2018    
61. «Динамо» (Фастів) – «Зміна -2» (Біла Церква) 16.06.2018    
62. «КОДЮСШ – Омега» (Тарасівка) – «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 16.06.2018    
63. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) – «Каменяр» (Біла Церква) – 05 16.06.2018    
64. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н) – «Освіта – ВР ДЮСШ» (Іванковичі) 16.06.2018    
65. «Арсенал» (Біла Церква) – ДЮСШ (Володарка) – 05 16.06.2018    

Фінали Чотирьох

19.06.2018 (четвер) – 2005-06 р.н.

20.06.2018 (п’ятниця) – 2007-08 р.н.

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження

Регіон «ПІВНІЧ»

Друге коло

Учасники:

  1. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль)
  2. ДЮСШ (Баришівка)
  3. ДЮСШ (Броварський р-н)
  4. ДЮСШ (Яготин)
  5. КДЮСШ (Славутич)
  6. «Каскад» (Бровари)
  7. ДЮСШ (Бориспіль)
  8. «Дружба» (Березань)
  9. ДЮСШ (Згурівка) -05 2005-2006
  10. ДЮСШ – Фаворит (Бориспіль) – 05 -2006
  11. ДЮСШ (Переяслав – Хмельницький) -07 2007-2008
  12. ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 2007-2008

Початок ігор: базовий час – 11:00  та 13:00, базовий день – субота

№ п/п Назва команди Дата проведення Результат ігор
ГОСПОДАРІ ГОСТІ 2005 2006 р.н. 2007 2008 р.н.
12 тур
1. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 14.04.2018    
2. ДЮСШ (Переяслав – Хмельницький) -07 – ДЮСШ (Баришівка) 14.04.2018    
3. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – ДЮСШ (Броварський р-н) 14.04.2018    
4. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (Згурівка) -05 14.04.2018    
5. «Дружба» (Березань) – КДЮСШ (Славутич) 14.04.2018    
6. ДЮСШ (Бориспіль) – «Каскад» (Бровари) 14.04.2018    
13 тур
7. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – ДЮСШ (Переяслав – Хмельницький) -07 ДЮСШ (Бориспіль) 21.04.2018    
8. ДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Згурівка) – 05 21.04.2018    
9. Дружба (Березань) – ДЮСШ (Броварський р-н) 21.04.2018    
10. ДЮСШ  (Бориспіль) – 05 – ДЮСШ (Яготин) 21.04.2018    
11. «Каскад» (Бровари) –  КДЮСШ (Славутич) 21.04.2018    
14 тур
12. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05- «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 28.04.2018    
13. ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 –  «Дружба» (Березань) 28.04.2018    
14. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ (Баришівка) 28.04.2018    
15. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ (Броварський р-н) 28.04.2018    
16. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ (Яготин) 28.04.2018    
15 тур
17. ДЮСШ (Згурівка) -05 – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 05.05.2018    
18. «Дружба» (Березань) – ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 05.05.2018    
19. ДЮСШ (Бориспіль)- ДЮСШ  (Переяслав – Хмельницький) -07 05.05.2018    
20. ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 – «Каскад» (Бровари) 05.05.2018    
21. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ (Баришівка) 05.05.2018    
22. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ (Броварський р-н) 05.05.2018    
16 тур
23. «Дружба» (Березань)  – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 12.05.2018    
24. ДЮСШ (Згурівка) -05 – «ДЮСШ» (Бориспіль) 12.05.2018    
25. «Каскад» (Бровари) –  ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 12.05.2018    
26. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ  (Переяслав – Хмельницький) -07 12.05.2018    
27. ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 – ДЮСШ (Яготин) 12.05.2018    
28. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Баришівка) 12.05.2018    
17 тур
29. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – ДЮСШ (Бориспіль) 19.05.2018    
30. «Каскад» (Бровари) – «Дружба» (Березань) 19.05.2018    
31. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ (Згурівка) -05 19.05.2018    
32. ДЮСШ (Яготин) – ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 19.05.2018    
33. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 19.05.2018    
34. ДЮСШ -2 (Переяслав – Хмельницький) -08 – ДЮСШ (Баришівка) 19.05.2018    
18 тур
35. «Каскад» (Бровари) – «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 26.05.2018    
36. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ (Бориспіль) 26.05.2018    
37. ДЮСШ (Яготин) – «Дружба» (Березань)  26.05.2018    
  38. ДЮСШ (Згурівка) -05 – ДЮСШ (Броварський р-н) 26.05.2018    
39. ДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 26.05.2018    
40. ДЮСШ -2 (П. – Хмельницький) -08 – ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 26.05.2018    
19 тур
41. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – КДЮСШ (Славутич)   02.06.2018    
42.  ДЮСШ (Яготин) – «Каскад» (Бровари)   02.06.2018    
  43. ДЮСШ (Броварський р-н) – ДЮСШ (Бориспіль) 02.06.2018    
 44. ДЮСШ (Баришівка) – «Дружба» (Березань) 02.06.2018    
20 тур
45. ДЮСШ (Яготин) «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 09.06.2018    
46. ДЮСШ (Броварський р-н) – КДЮСШ (Славутич)   09.06.2018    
47. ДЮСШ (Баришівка) – «Каскад» (Бровари) 09.06.2018    
48. ДЮСШ (Бориспіль) – ДЮСШ -2 (П. – Хмельницький) -08 09.06.2018    
49. ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 – «Дружба» (Березань) 09.06.2018    
50. ДЮСШ (Згурівка) -05  – ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 09.06.2018    
21 тур (вівторок)
51. «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) – ДЮСШ (Броварський р-н) 12.06.2018    
52. ДЮСШ (Баришівка) – ДЮСШ (Яготин) 12.06.2018    
53. КДЮСШ (Славутич) – ДЮСШ -2 (П. – Хмельницький) -08 12.06.2018    
54. ДЮСШ (П– Хмельницький) -07 – «Каскад» (Бровари) 12.06.2018    
55.  ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – ДЮСШ (Бориспіль) 12.06.2018    
56. «Дружба» (Березань) ДЮСШ (Згурівка) -05 12.06.2018    
22 тур
57. ДЮСШ (Баришівка) «Центр Спорту – Фаворит» (Бориспіль) 16.06.2018    
58. ДЮСШ (Броварський р-н) ДЮСШ -2 (П. – Хмельницький) -08 16.06.2018    
59. ДЮСШ (П– Хмельницький) – 07 – ДЮСШ (Яготин) 16.06.2018    
60. ДЮСШ – Фаворит  (Бориспіль) – 05 – КДЮСШ (Славутич) 16.06.2018    
61. «Каскад» (Бровари) – ДЮСШ (Згурівка) -05 16.06.2018    
62. «Дружба» (Березань) – ДЮСШ (Бориспіль) 16.06.2018    

Фінали Чотирьох

19.06.2018 (четвер) – 2005-06 р.н.

20.06.2018 (п’ятниця) – 2007-08 р.н.

Чемпіонат Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2009-2010 року народження

Приїзд команд о 09:30, початок змагань – 10:00.

Група «А»

  1. Діназ (Вишгород) 1-й тур. 15.10.2017 с. Лютіж
  2. Діназ -2 (Вишгород) 2-й тур. 22.10.2017 с. Лютіж
  3. Діназ -3 (Вишгород) 3-й тур.05.2018 с. Лютіж
  4. Діназ -4 (Вишгород) 4-й тур.05.2018 с. Лютіж

Група «Б»

  1. СК «Макарів» 1-й тур. 15.10.2017 м. Макарів
  2. «Динамо» (Фастів)                 2-й тур. 22.10.2017 м. Фастів
  3. «ДЮСШ – Колос» (Фастів, Ковалівка) 3-й тур. 05.2018 м. Фастів
  4. «Зміна -2» (Біла Церква) 4-й тур. 05.2018  м. Біла Церква

Група «В»

  1. «Каскад» (Бровари) 1-й тур. 15.10.2017 м. Бровари
  2. КДЮСШ (Славутич) 2-й тур. 22.10.2017 м. Славутич
  3. «ДЮСШ – Борисфен» (Бориспіль) 3-й тур. 29.10.2017 м. Бориспіль
  4. «Каскад -2» (Бровари) 4-й тур. 05.2018  м. Бровари
  5. «ДЮСШ – Джуніор» (Бориспіль) 5 –й тур. 05.2018  м. Бориспіль

Група «Г»

  1. «Зміна» (Біла Церква) 1-й тур. 15.10.2017 м. Біла Церква
  2. «ДЮСШ – Оріон» (Сквира) 2-й тур. 22.10.2017 м. Сквира
  3. «Граніт – ДЮСШ» (Богуслав) 3-й тур.29.10.2017  м. Богуслав
  4. «ДЮСШ – Любомир» (Ставище) 4-й тур. 05.2018 м. Ставище
  5. «КОДЮСШ – Рух молоді» (Біла Церква) 5-й тур. 05.2018  м. Біла Церква

Група «Д»

  1. ДЮСШ (Буча) 1-й тур. 15.10.2017 м. Буча
  2. ДЮСШ (Бородянка) 2-й тур. 22.10.2017 м. Бородянка
  3. ДЮСШ (Яготин) 3-й тур. 05.2018 м. Яготин
  4. «Зміна -3» (Біла Церква) 4-й тур. 05.2018  м. Біла Церква

Група «Е»

  1. Арсенал» (Біла Церква) 1-й тур. 15.10.2017 с. Шкарівка
  2. «Освіта – Арсенал» (Білоцерківський р-н)  2-й тур. 22.10.2017 с. Шкарівка
  3. ДЮСШ (Кагарлик) 3-й тур. 05.2018 м. Кагарлик
  4. «КОДЮСШ – Рось» (Біла Церква) 4-й тур. 05.2018 м. Біла Церква

Переможці підгруп потрапляють до фінальних змагань. Фінальні змагання 20.05.2018

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ