Верхов проти «Джуніорса»

07.06.2018

Широко знаний за виступами в команді зі Шпитьків екс-професіонал став її головним кривдником у Кубку регіональних чемпіонів імені Безносенка.

Сьогоднішній чвертьфінальний поєдинок обернувся гучною сенсацією. «Енергопром» Вадима Колоди вибив з турніру минулорічного віце-чемпіона Київщини. Вирішальну роль в яскравому протистоянні відіграв корінний обухівець і чинний гравець «Джуніорса» в обласній вищій лізі Володимир Верхов. Саме він зрівняв рахунок на передостанній хвилині ігрового часу і реалізував один з післяматчевих одинадцятиметрових. А фатальним для «Джуніорса» виявився промах Богдана Дерделя

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ІМ.БЕЗНОСЕНКА-2018. ЧВЕРТЬФІНАЛ. 7 червня, четвер

ЕНЕРГОПРОМ (Обухів) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 3:3 (Ятленко, 20, у свої ворота, Бабаєв, 30, Верхов, 89 — Ятленко, 33, Костенко, 46, Костяний, 53), серія пенальті — 7:6 (Ухатий, Калайда, Мерге, Прачук, Бабаєв, Верхов, Назаренко — Ятленко, Семенко, Мельник, Костяний, Кульгук, Самар).

Арбітри Задиран — Докучай, Подвальний. Спостерігач арбітражу Мазуренко.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua