Туман над «Локомотивом» : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Туман над «Локомотивом»

20.01.2018

Сьогодні визначилися шість чвертьфіналістів цьогорічного Меморіалу Макарова. Дві вакансії мають заповнити в останньому турі команди групи «Б».

Непрогнозованим виявився перший поєдинок у Кончі-Заспі. «Колос» і студентська збірна відіграли першу половину зустрічі майже на рівних. Фаворит, яким був один з лідерів другого за рангом національного дивізіону, контролював перебіг подій, атакував широким фронтом, але без реальних загострень. Лівого захисника в ковалівській команді зіграв Олександр Масалов, який став відомим передусім завдяки тому, що встиг побувати в обох основних колективах українського футболу. Весь перший тайм провів на полі й Олег Ільїн з «Дніпра». Гарне враження справили студенти. Судячи з усього, Анатолію Бузнику вистачило й кількох днів, аби об’єднати підопічних ігровою ідеєю, спільною для всіх, і згуртувати їх у цілісний колектив. «Колос» не міг знайти шляхи до володінь Дмитра Михеєва не в останню чергу тому, що суперник постав організованим і непоступливим. Але по перерві все змінилося докорінно. На майданчику з’явився Олександр Поздєєв з партнерами, і один з них — Василь Коропецький — доволі швидко вистрілив дуплетом, опиняючись в потрібному місці після зручних передач з правого флангу. На жаль, збірники в другому таймі знітилися і на реальну протидію не спромоглися.

Не грюкнув дверима наостанок і «Металург», який програв четвертий поспіль матч з великим рахунком і завершив групові перегони з конфузними 0:20 в стрілецькому пасиві. Обидва показники запоріжців стали історичним антирекордом Меморіалу Макарова. А серед юнаків «Сталі» відзначився дублем 18-річний Ігор Нехаєв.

Очікуваний з особливим інтересом центральний матч у групі «Б» пройшов на столичному стадіоні «Локомотив» і завершився скандалом. Ігровий час переможця не виявив — 2:2. На казковий гол бразильця Прадо — він ударив ледь не з центрального кола — двома результативними пострілами відповіли Андрій Маховка та Ярослав Литвин. А буквально на останній хвилині Ярослав Ямполь, скориставшись огріхом стража воріт опонента, зрівняв рахунок. Після матчу збірна ВАФП опротестувала результат. Як з’ясувалося, замість Маховки насправді на полі був зовсім інший футболіст, що й зазначив арбітр у рапорті. Комітет проведення змагань КОФФ, оперативно з’ясувавши обставини інциденту, зарахував залізничникам технічну поразку з рахунком 0:3. Контрольно-дисциплінарний комітет Київської обласної федерації футболу підтвердив закономірність цього рішення. Тим часом «Межигір’я» виграло в «Барси» і стало одноосібним лідером групових перегонів. Тепер усе має вирішитися в понеділок, коли зійдуться в очному протистоянні «Локомотив» і «Межигір’я». Може статися так, що три команди фінішують з однаковою кількістю очок і тоді доведеться порівнювати їхні показники в особистих зустрічах.

«Авангард» на Теремках здобув уже третю поспіль перемогу з великим рахунком і достроково виграв групові перегони. З другого місця до стикового раунду пробився новачок — «Спартак». Цікаво, що кожного разу в ігровій обоймі чинного чемпіона Київщини знаходився новий герой. Сьогодні дуплетами вистрілили Олексій Поспєлов і Сергій Панфілов, а найкращий гравець Київщини минулого року Петро Кондратюк забив свій прем’єрний м’яч у цьогорічних змаганнях. А от у спартаківців бразильський дриблінг продемонстрував Олександр Левенець. Він забив м’яч «Агродому», обвівши на шляху до чужих воріт одразу чотирьох опонентів!

Визначився переможець і в групі «Г», де центральну зустріч виграв гостомельський «Факел», який по перерві сповна скористався прудконогістю своїх виконавців. А в першому таймі, коли на полі домінували музичанці, свій четвертий матч поспіль ознаменував голом Тимофій Листопад. ФК «Музичі» Володимира Яланського також забронював місце серед чвертьфіналістів Меморіалу Олега Макарова-2018.

ГРУПА «А». ЧЕТВЕРТИЙ ТУР. 20 січня, субота

МЕТАЛУРГ (Запоріжжя) — СТАЛЬ (Кам’янське) — 0:5 (Нехаєв, 1, 51, Кушнаренко, 25, М.Бондаренко, 37, Чумак, 47, у свої ворота).

СТУДЕНТСЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ — КОЛОС (Ковалівка) — 0:3 (Коропецький, 46, 52, Матвєєв, 72).

ГРУПА «А» В Н П М О
1. ДЕСНА 3 0 0 13-1 9
2. КОЛОС 2 1 0 10-1 7
3. СТАЛЬ-U19 1 1 1 6-6 4
4. СТУДЕНТИ 1 0 2 4-5 3
5. МЕТАЛУРГ 0 0 4 0-20 0

Наступні матчі. 22 січня, понеділок: Колос — Десна (Конча-Заспа, манеж, 13:30). Сталь-U19 — Студенти (Конча-Заспа, поле №3, 15:00).

ГРУПА «Б». ЧЕТВЕРТИЙ ТУР. 20 січня, субота

ЛОКОМОТИВ (Київ) — ВАФП — 0:3 (технічний результат). Вилучення: Воронін (ВАФП, 12 — друге попередження).

Барса (Суми) — Межигір’я (Нові Петрівці) — 1:3 (Бужин, 62 — Гончарук, 36, пн, Адаменко, 66, Лещенко, 90).

ГРУПА «Б» В Н П М О
1. МЕЖИГІР’Я 3 0 0 10-2 9
2. ВАФП 2 0 1 9-1 6
3. ЛОКОМОТИВ 2 0 1 6-5 6
4. ЄДНІСТЬ 0 1 2 6-13 1
5. БАРСА 0 1 3 6-16 1

Наступні матчі. 22 січня, понеділок: Межигір’я  — Локомотив (Київ, стадіон «Локомотив», 12:00). ВАФП — Єдність (Конча-Заспа, поле №3, 13:00).

ГРУПА «В». ЧЕТВЕРТИЙ ТУР. 20 січня, субота

СПАРТАК (Київ) — АГРОДІМ (Бахмач) — 2:0 (Левенець, 71, Примачук, 90+2).

АВАНГАРД (Бзів) — КДЮСШ-15 (Київ) — 7:1 (Сомов, 8, Кондратюк, 49, Панфілов, 54, 61, Поспєлов, 64. 90, Миколайчук, 73, пн — Трушенко, 85, пн).

ГРУПА «В» В Н П М О
1. АВАНГАРД 3 0 0 21-3 9
2. СПАРТАК 3 0 1 8-10 9
3. КДЮСШ-15 1 0 2 4-11 3
4. АГРОДІМ 0 0 2 1-4 0
5. ОЛІМПІК 0 0 2 2-8 0

Наступні матчі. 22 січня, понеділок: Агродім — Авангард (Київ, стадіон КДЮСШ-15, 11:00). КДЮСШ-15 — Олімпік (Київ, стадіон КДЮСШ-15, 13:00).

ГРУПА «Г». ЧЕТВЕРТИЙ ТУР. 20 січня, субота

ФК МУЗИЧІ — ФАКЕЛ (Гостомель) — 1:2 (Листопад, 37 — Пищик, 52, Гриппа, 59).

ЛЮБОМИР (Ставище) — РУБІКОН (Вишневе, Київ) — 0:3 (Єсаулов, 7, пн, 52, Ігнатьєв, 58).

ГРУПА «Г» В Н П М О
1. ФАКЕЛ 3 0 0 6-3 9
2. ФК МУЗИЧІ 3 0 1 11-3 9
3. РУБІКОН 1 0 2 3-2 3
4. ЛЮБОМИР 1 0 2 2-8 3
5. КОЛОС-U19 0 0 3 4-10 0

Наступні матчі. 22 січня, понеділок: Факел — Любомир (Вишневе, 11:00). Колос-U19 — Рубікон (Вишневе, 14:00).

Найвлучніші: Олег Будзько (Авангард) — 5 м’ячів, Сергій Зелді (Авангард), Тимофій Листопад (ФК Музичі) — по 4.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua