Студенти безжальні в контратаках

31.03.2018

Другий півфінал на Меморіалі Кирсанова приніс гучну несподіванку.

«Меркурій» Олексія Яценка вибив з турніру і другу команду з Баришівського району. Як і «Авангард», «Патріот» не знайшов шляхів до воріт киян, а ті знову домоглися вимріяного результату в організованій та самовідданій грі другим номером.

До перерви суперники, ніби змагаючись в перетягуванні канату, так і не пересилили один одного. Та й видовища, за великим рахунком, не склалося. Другий тайм виявився жвавішим, а отже, і цікавішим. Юнаки столичного вишу були неабияк організованими та самовідданими, а в «Патріота», який надмірно захоплювався масованим залученням виконавців до наступу, були помітними, як і в попередніх зустрічах, розриви в середині поля та між тактичними ланками, що відповідають за руйнацію дій суперників. Якраз у ці вільні зони агресивно вривалися студенти,  перехоплюючи м’яча і блискавично виходячи з оборони.

Перший гол «Патріот» пропустив у середині другого тайму саме за таких обставин. Голкіпер Міхеєв довгою передачею відправив у відрив лівого захисника Заїку і той свого шансу не змарнував. «Патріот» відчайдушно кинувся відігруватися, мав моменти, точніше сказати — напівмоменти, але знову нарвався на класичну контру. Скрипник вивів у прорив прямо по центру Яцковця, і колишній хавбек пісківського «Рубіна» подвоїв результат. «Меркурій» знав, чого прагнув і, реалістично спланувавши командний маневр, домігся бажаного. Натомість «Патріот», покладаючись передусім на вищий клас і багатший досвід гравців, знехтував сильними сторонами суперника — і залишився ні з чим.

МЕРКУРІЙ (Київ) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 2:0 (Я.Заїка, 68, Яцковець, 85).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua