«Стара Боярка» у фіналі

26.02.2018

Першим учасником вирішального матчу Меморіалу Щанова став абсолютний новачок турніру.

Боярські футболісти забили швидкий м’яч зусиллями Олександра Скорохода, але так же швидко пропустили самі. Ілля Русан поновив рівновагу вже на 12-й хвилині. І все-таки ще в середині першого тайму значно досвідченіші аматори, серед яких було й чимало недавніх професіоналів, схилили чашу терезів на свій бік.

Дуплетом вистрілив Олександр Левенець, черговий м’яч на традиційному зимовому турнірі забив молодий екс-збірник України Євген Чумак (на знімку). По перерві вихованці КДЮСШ-15 змінити перебіг подій на свою користь не змогли. Натомість Максим Єлісеєв поставив остаточну крапку безпосередньо під завісу зустрічі.

СТАРА БОЯРКА (Боярка) — КДЮСШ-15 (Київ) — 5:1 (Скороход, 4, Левенець, 24, 30, Чумак, 35, Єлісеєв, 88 — Русан, 12). Арбітр Шевель.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua