«Срібні» дівчата з Вишневого


02.04.2018  

Київська обласна федерація футболу допомагає в становленні молодому футбольному колективу з молодого міста.

 

 

Ярослав Москаленко та очолювана ним обласна федерація футболу надали матеріальну підтримку дівочій команді СК «Вишневе» — і не прогадали. Наші землячки стали срібними призерками першості країни серед 15-річних і завоювали право виступати наступного сезону в основному дивізіоні чемпіонату країни.

Перспективні тренери Людмила Покотило та Галина Приходько створили яскравий колектив, який ознаменував прем’єру в національній першості крутим турнірним сходженням. Наші землячки, виступаючи в Миколаєві, почергово переграли «Луганочку-Спартак» з Луганської області та київський «Атекс-СДЮШОР-16» з однаковим рахунком 6:0 у групових змаганнях, а також збірну Волинської області — 3:2 в півфіналі. Юнки з Вишневого поступилися лише в останній зустрічі турніру господаркам — 1:2, але пробилися до найвищого футбольного турніру в своїй віковій категорії.

Наша зірочка Аня Каверзіна визнана найкращим напівоборонцем першості країни. Заслуговує на похвалу весь колектив, а також очільник СК «Вишневе» Віктор Кіріченко, член Виконкому Асоціації жіночого футболу України.

Київська обласна федерація футболу на чолі з Ярославом Москаленком всіляко підтримуватиме розвиток жіночого футболу на Київщині.

1skvishneverr_koff.org.ua 21skvishneverr_koff.org.ua 22skvishneverr_koff.org.ua 23skvishneverr_koff.org.ua 24skvishneverr_koff.org.ua 25skvishneverr_koff.org.ua 26skvishneverr_koff.org.ua 27skvishneverr_koff.org.ua 29skvishneverr_koff.org.ua 30skvishneverr_koff.org.ua 31skvishneverr_koff.org.ua 32skvishneverr_koff.org.ua 33skvishneverr_koff.org.ua 34skvishneverr_koff.org.ua 35skvishneverr_koff.org.ua 36skvishneverr_koff.org.ua 20skvishneverr_koff.org.ua 19skvishneverr_koff.org.ua 2skvishneverr_koff.org.ua 3skvishneverr_koff.org.ua 4skvishneverr_koff.org.ua 5skvishneverr_koff.org.ua 7skvishneverr_koff.org.ua 9skvishneverr_koff.org.ua 10skvishneverr_koff.org.ua 11skvishneverr_koff.org.ua 12skvishneverr_koff.org.ua 13skvishneverr_koff.org.ua 14skvishneverr_koff.org.ua 15skvishneverr_koff.org.ua 16skvishneverr_koff.org.ua 17skvishneverr_koff.org.ua 18skvishneverr_koff.org.ua 37skvishneverr_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ