Спеціальні відзнаки КОФФ


27.12.2018  

Призи в  індивідуальних і командних номінаціях отримують щороку безпосередні учасники офіційних обласних турнірів.

 

 

ЗА ВІДДАНІСТЬ ФУТБОЛУ

2018 рік Петро КОНДРАТЮК (Авангард),  Юрій КОНДРАТЕНКО (Авангард), В’ячеслав Руженцев (Десна)

Андрій Воробей, Роман Пахолюк – 2017

ЗІРКА ВІТЧИЗНЯНОГО ФУТБОЛУ З КИЇВЩИНИ

2018 рік  Сергій СТАРЕНЬКИЙ (Діназ – Десна Чернігів)

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ – команда

2018 рік  ЛЮБОМИР (Ставище)

Авангард (Бзів) – 2017,  Джуніорс (Шпитьки) – 2016, Сокіл (Михайлівка – Рубежівка) – 2015, Локомотив (Київ)  2014, ФК Бровари –2013,  Росичі (Богуслав) –2012,   Динамо (Фастів) – 2011.

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ – гравець

2018 рік  Олексій ЗАЇКА (Любомир)

Владислав КОБА (Сокіл) – 2017,  Олександр Скороход  -2016.

ГРОЗА АВТОРИТЕТІВ

2018 рік  ДЖУНІОРС – СБ (Києво – Святошинський район)

ПАТРІОТ (Баришівський район) – 2017, ФК Бровари – 2016, 2014,  Любомир (Ставище) – 2015.

ЗА ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ

2018 рік  ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка)

ПАТРІОТ (Баришівський район) –  2017, 2016, Діназ (Вишгород) – 2015.

ЧЕСНА ГРА – команда

2018 рік    ЗОРЯ (Владиславка)

Зоря (Владиславка) – 2017, Любомир (Ставище) – 2016, Діназ (Вишгород) – 2015, Колос (Ковалівка) – 2014, Чайка (Петропавлівська Борщагівка) –2013.

ЧЕСНА ГРА – гравець

2018 рік  Євген КУШНІР (Авангард)

Олександр Скороход  – 2017, Леонід Поліщук – 2016, Олександр Петрук – 2015,  Сергій Козир – 2014, Володимир Богданов – 2013.

НЕЗАМІННИЙ

2018 рік  Олександр ГАЙОВИЙ (Патріот)

Василь СКИБЕНКО – 2017, Олександр Пустовіт – 2016, Юрій Яковчук – 2015, Дмитро Кікош  –2014.

НАЙКРАЩИЙ НОВАЧОК ДРУГОГО КОЛА

2018 рік Олександр АПАНЧУК (Джуніорс –СБ)

Олександр Петрук – 2017.

КНЯЗЬ СТРІЛЬЦІВ ПЕРШОСТІ

2018 рік Василь ЧЕКЕД (Беркут – Легіон)

Олександр Шома – 2017, Євген Левченко –2016, Олександр Панічев – 2015, Андрій Зозуля –2014, Роман Дорогань – 2013,  Євген Воробей –2012.

ГВАРДІЄЦЬ ПЕРШОЇ ЛІГИ

2018 рік Олександр БОГДЮК (Юніор)

Дмитро Дубас –2017,  2016,   Олександр Скороход –2015.

НАЙКРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ ПЕРШОСТІ

2018 рік Олександр ЛЕБЕДИНЕЦЬ (Асканія – Флора)

Олександр ШОМА – 2017, Артем Килипенко – 2016, Віталій Коваль – 2015.

НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕР ПЕРШОСТІ

2018 рік  Андрій ГЕРАСИМЕНКО (Асканія – Флора).

Володимир КОВАЛЬЧУК– 2017, Мехман Дола – 2016, Олексій Кривошеєв – 2015.

Карпенко найкращим тренером року Найкращі дитячо-юнацькі тренери Київщини Нові чемпіони Київщини Лауреати «Відзнаки ФФУ» Найкращі воротарі походять з Баришівки Футбольний рейтинг обласних регіонів В оборонців нова тенденція Спеціальні відзнаки КОФФ

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ