«Шкіряний м’яч» для Пісківки


20.05.2018  

Рідкісного тріумфу на обласній змагальній арені досягли юні футболісти з Пісківського навчально-виховного об’єднання.

 

 

Дванадцятирічні школярі з Пісківки виграли складну фінальну групу в ровесників з Білоцерківської ЗОШ №17 і Калинівської ЗОШ №1, команда якої в Іванковичах Васильківського району виступала в ролі господаря. А в стиковому матчі за першість підопічні Олександра Кириленка взяли гору над основними фаворитами змагань з Щасливського НВК – 3:2. Третій приз обласного фіналу «Шкіряного м’яча» дістався білоцерківцям, які витягли щасливий квиток у футбольній лотереї з яготинцями. А хлопці з Калинівки та з Богуславської ЗОШ №1 розділили п’яте-шосте місця на Київщині.

Найкращими в обласному «Шкіряному м’ячі» визнано 12-річних воротаря Микиту Дейнегу з Пісківки, оборонця Назара Настевича з Білої Церкви, яготинського нападника Богдана Кабанця та VIP-гравця Андрія Махортова-молодшого зі Щасливого.

shkmivankov181_koff.org.ua shkmivankov189_koff.org.ua shkmivankov188_koff.org.ua shkmivankov187_koff.org.ua shkmivankov186_koff.org.ua shkmivankov185_koff.org.ua shkmivankov184_koff.org.ua shkmivankov183_koff.org.ua shkmivankov182_koff.org.ua shkmivankov1810_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ