Шість очок розіграли в Броварах : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Шість очок розіграли в Броварах

19.08.2018

Надзвичайно важливу з огляду на турнірні перспективи перемогу здобула сьогодні команда Володимира Мельника.

Броварські «легіонери» дотисли бородянців у непростій зустрічі з опонентом, який огризався серйозними контратаками. Чекед забив свій восьмий м’яч з другого поверху. А Дмитренко виявився найрозважливішим у веремії, що її самотужки зчинили поблизу своїх воріт оборонці гостей.

Черговий виграш «Асканії-Флорі» приніс єдиним результативним ударом асистент тренера Кушка. Клас гостей був насправді вищим, але господарів з «Альтіса» варто похвалити за готовність дати бій фавориту.

Оступився в рідних стінах резервний склад «Діназа». Біди господарів почалися вже на другій хвилині з нереалізованого Шевелюком одинадцятиметрового. Сингаєвський не піддався на хитрощі ветерана  і не зрушив з місця на останньому рубежі. Доки діназівці приходили до тями, Прокопенко забив для Іванкова. На перерву, проте, команди пішли за нічийного рахунку, а в другому таймі «Діназ-2» забив знову. Однак правдиві стійкість та наполегливість гостей були винагороджені голом Романенка з повітря. Воістину сенсаційна нічия!

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ГРУПА «Б». ДЕСЯТИЙ ТУР. 19 серпня, неділя

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — ФК ІВАНКІВ — 2:2 (Шевелюк, 45+2, Подоль, 69 — Прокопенко, 7, Романенко, 78). Нереалізований пенальті: Шевелюк  (Діназ, 2). Вилучення: Войналович (Діназ, 68).

ФК МАКАРІВ — КРИСТАЛ (Яготин) — 0:3 (технічний результат).

АЛЬТІС (Копилів) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 0:1 (Кушка, 36).

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ФК БОРОДЯНКА — 2:0 (Чекед, 74, Дмитренко, 86).

8. ФК ІВАНКІВ 2 10 0 2 8 5-26

Снайпери: Роман Дорогань (Асканія-Флора), Василь Чекед (Беркут-Легіон), Олександр Шома (ФК Бородянка) — по 8 м’ячів.

Штрафник: Владислав Войналович (Діназ-2) — 26 серпня, неділя.

Наступні матчі. 26 серпня, неділя: Асканія-Флора — Кристал, ФК Бородянка — Діназ-2, ФК Іванків — СК Беркут-Легіон, Альтіс — ФК Макарів — 3:0 (технічний результат).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua