Сенсація в Яготині

23.09.2018

Нічию для «Кристала» відстояв імпровізований страж воріт.

«Колос» приїхав до Яготина в статусі переможця  групових змагань. Але вже на перших хвилинах опинився в ролі команди, що має відігруватися. М’яч у ворота гостей забив Перцов, але всю підготовчу роботу здійснив, либонь, найяскравіший гравець яготинців Дадаєв.

Шаміль обіграв опонента на фланзі, протягнув м’яча до чужих воріт і зручно покотив його під удар партнеру.

«Колос» кинувся відігруватися і домігся свого відносно швидко. Гришин зреагував на відскок якнайкраще і головою спрямував шкіряного в сітку. Надалі сільські футболісти постійно нагнітали тиск у володіннях яготинської команди, перевірили на міцність стійку і на швидкість реакції — воротаря, але все було марно.

Ярош, штатний польовий гравець, який волею випадку мав стерегти останній рубіж, капітулювати перед недавнім гравцем Української прем’єр-ліги Хоминим і його майстровитими партнерами не забажав. І став одразу ж героєм дня в Яготині!

«Асканія-Флора» господарювала в Макарові, не давши місцевій команді жодного шансу на гол. А сама забила ще не початку зустрічі, коли Дорогань технічно, в один дотик, переправив м’яча в сітку після прострілу з флангу. За кілька хвилин до фіналу гості могли подвоїти результат, але політ м’яча зупинила поперечка.

У Броварах «легіонери» впевнено виграли перший тайм. Чекед забив ударом, який зазвичай називають далекобійним. Однак по перерві кращими були вже богуславці. Можливо, гостям просто не поталанило. Однак надолужити згаяне вони не змогли.

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ПЕРШИЙ ФІНАЛЬНИЙ ТУР. 23 вересня, неділя

КРИСТАЛ (Яготин) — КОЛОС (Пустоварівка) — 1:1 (Перцов, 6 — Гришин, 21).

ЮНІОР (Макарів) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 0:1 (Дорогань, 12).

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ГОНЧАРІ (Богуслав) — 1:0 (Чекед, 13). Вилучення: А.Бойко (Гончарі, 89).

ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — ФК БОРОДЯНКА — 2:3 (Сотник, 16, Сурман, 31 — Марцьоха, 42, 65, М.Юрченко, 62, пн).

8. ЮНІОР (Макарів) 4 7 1 1 5 9-19

Снайпери: Михайло Кущов (ВК Система) — 16 мячів, Олександр Шома (ФК Бородянка) — 14, Олександр Бойко (Вертикаль-Обухів) — 13, Василь Чекед (Беркут-Легіон) — 12.

Штрафники: Кирило Козлов (Вертикаль-Обухів), Богдан Нездатний (Асканія-Флора), Олексій Росліков (Вертикаль-Обухів).

Наступні матчі. 30 вересня, неділя: Колос — Беркут-Легіон, Асканія-Флора — Вертикаль-Обухів, Гончарі — Кристал, ФК Бородянка — Юніор.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua