Регулярний сезон дитячо-юнацьких змагань


24.09.2018  

Півтори сотні команд уже стартували в офіційному чемпіонаті Київщини.

 

 

Почали регулярні перегони представники чотирьох вікових категорій. Наступного місяця до них долучаться ще три десятки команд у фестивальних турнірах наймолодших.

2002-2003 р.н. 22 команди задіяно в трьох окремих турнірах. Десять юнацьких дружин змагаються у вищій лізі, п’ять — у першій та сім — у другій лігах. У головному турнірному дивізіоні виступають учасники ДЮФЛ України, а також білоцерківські росичі, котрі мають досвід національних змагань, і новачки з Фастова.

2004-2005 р.н. 36 команд представлено в чотирьох окремих турнірах, оскільки в друголігових змаганнях цієї вікової категорії задіяно 21 команду, котрі розподілено на дві територіальні групи. Абсолютний новачок обласного чемпіонату представляє столичну КДЮСШ «Чемпіон».

2006-2007 р.н. П’ять окремих турнірів і 46 команд,  задіяних у них. Основна частина дитячо-юнацьких колективів зібрана у вищій лізі: 39 команд розподілено на чотири територіальні групи — Північ, Південь, Схід і Захід (дев’ять команд заявилося до східної групи). А в першій лізі грає сім команд.

2008-2009 р.н. Ідентична структура в спарених змаганнях. Колориту дитячо-юнацьким турнірам на Київщині додала поява колективів донецького «Шахтаря».

2010-2011 р.н. Категорія наймолодших уже звично буде змагатися за фестивальним принципом на полях кожного з учасників. Очікується, що в офіційних перегонах виступить 30 команд. Почнуться змагання в жовтні.

Проводить чемпіонат області серед дитячо-юнацьких команд профільний Комітет Київської обласної федерації футболу. Очолює його Перший заступник Голови КОФФ депутат Київської обласної ради Леонід Джужик. Учасники обласних змаганнях отримують державне фінансування на проїзд, основну частину коштів на арбітраж надає Київська обласна федерація футболу.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ