Приз розіграють сусіди : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Приз розіграють сусіди

19.06.2018

Сьогодні відбулися півфінальні матчі Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка.

У Щасливому боротьби не вийшло: флагман футболу Баришівського району розгромив найкращу команду з Кагарличчини. Лік голам «Авангард» повів уже на другій хвилині, коли Сомов скористався зручною передачею Панфілова. Остаточний рахунок установив Поспєлов ударом метрів з двадцяти на передостанній хвилині зустрічі. М’яч од поперечки залетів у сітку.

На другій хвилині було відкрито лік голам і в Обухові, де вправнішими виявилися гості з Бориспільщини. Дуплетом вистрілив Стецюк, якому асистували Ільченко та Сінкевич. У другому таймі «Енергопром» володів беззаперечною перевагою, створив кілька голевих моментів, двічі перевірив на міцність стійки воріт, але забив лише одного разу.

Відтак у фіналі Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка зійдуться чинний володар призу — «Авангард» із Бзова і «Алекс» з Великої Олександрівки.

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ІМ.БЕЗНОСЕНКА. ПІВФІНАЛ. 19 червня, вівторок

АВАНГАРД (Бзів) — ДНІПРО (Стайки) — 5:0 (Сомов, 2, Таран, 8, Кондратюк, 66, Дарда, 83, Поспєлов, 89).

Арбітри Радіоненко — Чуприна, Остренок. Спостерігач арбітражу Карпина.

ЕНЕРГОПРОМ (Обухів) — АЛЕКС (Велика Олександрівка) — 1:2 (Сотник, 68 — Стецюк, 2, 27). На 70-й хвилині вилучений з технічної зони Вадим Качаєнко (асистент тренера, «Енергопром»).

Арбітри Федорук — Мошковський, Резнік. Спостерігач арбітражу Михальський.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua