Пристрасті в Ірпені

02.06.2018

«Сокіл» змарнував цілком реальний шанс утриматися на комфортній відстані від основних фаворитів, проваливши другий тайм у матчі з аутсайдером.

На жаль, в Ірпені пристрасті вирували ледь не всю другу половину зустрічі. До перерви суперники обмінялися голами за схожих обставин. Гайдук вивів у прорив Басалкевича, той прострілив на одинадцятиметрову позначку — і Скуратівський повів бомбардирський залік на користь «Меліоратора». Коба вирівняв ситуацію з осмисленої передачі Жильчука. Ситуативна нічия, проте, не була логічною, бо Окодува та партнери просто зобов’язані були забивати принаймні втричі більше. Не зуміли — і занервували. Апеляції до арбітрів супроводжували по перерві ледь не кожний ігровий епізод. А коли нерви витісняють розважливість, хорошого чекати не доводиться. Наприкінці поєдинку прудконогий Кокота, спроможний вичавити максимум користі навіть з мінімального шансу, вивів гостей вперед, а Киричок забив третій м’яч безпосередньо з кутового. «Сокіл» і його капітан Сабатюк емоційно заперечували взяття воріт (Денис відбив м’яча в поле), але асистент арбітра мав іншу думку. Шкода, що цікавий апріорі матч обернувся в нічим не виправдану боротьбу нервів і не справив того враження на глядачів, на яке ми чекали.

«Патріот» у Ставищі вимушено зіграв без Килипенка, але з переможного кроку не збився. Перевага гостей в перші півгодини взагалі була тотальною і цілком закономірно матеріалізувалася в два голи. В обох випадках асистентом виступив Купрій. Діланян, який останнім часом закріпився в стартовому складі народної команди Баришівського району, уміло покарав голкіпера «Любомира» за технічну помилку, а Бобошко спрямував шкіряного в сітку головою.

Значно важче довелося чемпіонській дружині в Баришівці, хоча й протистояв «Авангарду» записний аутсайдер. Однак «Зоря» на цей раз перевершила й саму себе. Хлопці з Миронівського краю приємно вразили на спорткомплексі «Прогрес» організованістю та непоступливістю. Тільки наприкінці поєдинку вони підсіли, що й позначилося на результаті. А події розвивалися так. Тітов, отримавши м’яча від Шваба, довів довгий розіграш кутового до логічного завершення. Ващенко зрівняв рахунок у схожій ситуації, скориставшись помилкою Товта на виході. А в другому таймі двома асистами відзначився Кушнір, який вийшов на заміну. Панфілову він викотив м’яча під удар п’ятою, а Кондратюк відгукнувся на кутовий і забив головою.

«Десна» та «Межигір’я» не виявили переможця в нічийній, за свідченням очевидців, грі. Обидва м’ячі було забито ще в першій половині зустрічі. Моісеєв завдав удару з лінії штрафного майданчика, а Скидан завершив пострілом у дальній кут індивідуальний фланговий прохід.

«Джуніорс» і «Переяславщина» домовилися про зміну місця проведення матчу завчасно, однак розстановки сил це не змінило ніскільки. Стрілецький дубль оформив Костяний. Спочатку він технічним парашутом перекинув м’яча через голкіпера Шаповала, а потім, упіймавши шкіряного на підйом після подачі кутового, домігся бажаного вдруге. Переяславці зіграли без бомбардира Левченка і з не зовсім здоровим Лисенком, і це, на жаль, фатально позначилося на завершальній стадії гострих назагал атак.

Денихівці вирвали перемогу в Броварах, поступаючись господарям двома голами вже в останній третині зустрічі. Цікаво, що Киричок у господарів і Митник у гостей оформили стрілецький дубль упродовж двох хвилин, а Литченко знову забив для команди ДГ «Шевченківське».

Долю зустрічі ФК «Музичі» — «Діназ» визначить Контрольно-дисциплінарний комітет Київської обласної федерації футболу.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. ДЕВ’ЯТИЙ ТУР. 2 червня, субота

ДЕСНА (Погреби) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:1 (Моісеєв, 14 — Скидан, 27).

АВАНГАРД (Бзів) — ЗОРЯ (Владиславка) — 3:1 (Тітов, 6, Панфілов, 77, Кондратюк, 90+3 — Ващенко, 20).

ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:2 (Костяний, 18, 51).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 0:2 (Діланян, 7, Бобошко, 16).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:3 (Коба, 44 — Скуратівський, 16, Кокота, 81, С.Киричок, 87).

ФК БРОВАРИ — ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — 2:3 (І.Киричок, 68, 69 — Литченко, 79, Митник, 83, 84).

ФК МУЗИЧІ — ДІНАЗ (Вишгород). Матч не відбувся.

14. ФК БРОВАРИ 3 9 1 0 8 11-35

Снайпери: Сергій Долженко (Діназ) — 11 м’ячів, Дмитро Возний (Межигір’я) — 8, Владислав Литченко (ДГ Шевченківське) — 7, Петро Кондратюк (Авангард) — 6, Євген Воробей (Десна), Владислав Коба (Сокіл) — по 5.

Штрафник: Олександр Данілов (ФК Музичі) — 9 червня, субота.

Наступні матчі. 9 червня, субота: Зоря – Десна, Переяславщина – Межигір’я, Патріот – Авангард, Меліоратор – Джуніорс, ФК Бровари – Любомир, ФК Музичі – Сокіл, ДГ Шевченківське – Діназ.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua