Підсумкова нарада наставників юні


06.12.2018  

Комітет дитячо-юнацького футболу КОФФ, очолюваний Леонідом Джужиком, підбив підсумки осінньої частини регулярних змагань.

 

 

Керівники та тренери дитячо-юнацьких футбольних закладів обговорили нагальні та перспективні питання розвитку дитячо-юнацького футболу на Київщині, звернувши особливу увагу на проблеми та шляхи і способи усунення їх. Учасники зібрання в офісі Київської обласної федерації футболу, зокрема, наголосили на необхідності вдосконалення реєстраційної бази юних футболістів і команд у цілому, що дасть змогу поставити надійний заслін для різноманітних фальсифікаторів і фальсифікацій.

Вів підсумкове засідання голова профільного комітету Леонід Джужик, а доповідь про підсумки минулого турнірного сезону та проміжні результати нинішнього виголосив куратор офіційних дитячо-юнацьких змагань Володимир Маслов. Учасники наради з особливим задоволенням констатували, що кількість команд, задіяних у новому чемпіонаті Київщини, — аж 176 у п’яти вікових категоріях — стала рекордною за всі часи. Досягнуто цього показника, не в останню чергу, ще й завдяки реальній державній підтримці у вигляді компенсації матеріальних затрат дитячо-юнацьких закладів на перевезення юних футболістів, яку надає в рамках спеціалізованої програми Київська обласна рада.

Після традиційних зимових канікул на дітлахів очікує чемпіонат області з футзалу, який почнеться 26 січня та проходитиме на майданчиках під дахом за спрощеними правилами.

Підсумкова нарада в офісі Київської обласної федерації завершилася дружнім обідом.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ