П’ять з п’яти для Ставища : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

П’ять з п’яти для Ставища

04.10.2018

Вихованці Олександра Ніколайчука не втратили жодного очка на старті вищолігових перегонів у змаганнях 16-річних.

Юні ставищенці виграли і в київських ровесників з «Чемпіона». Підсумковий рахунок 2:0, але насправді він мав бути й більшим, як стверджують очевидці.

Лише двома пунктами поступається лідеру команда з Пісківки. На цей раз вона в особливо напруженому протистоянні взяла гору над юними канонірами з Білої Церкви. Єдиний м’яч у першому таймі забив із штрафного центральний напівоборонець Влад Мельниченко.Підопічні молодих тренерів Дмитра Юрченка та Олександра Яценка, як і «Любомир», досі не пізнали гіркоти поразки.

Знову цікаво та результативно зіграла «Зміна». Вихованці Віталія Меркушева розгромили бориспільську команду, підготовлену Володимиром Курилком. Переможний зачин зробив 15-річний Олексій Бровченко, який відзначився в матчі двічі, а решту результативних ударів завдали Влад Супоцінський, Андрій Козаченко та Ярослав Заболотній. Гості відповіли влучним пострілом із стандарту під завісу першого тайму. По перерві білоцерківці ледь не повністю замінили склад, але й надалі контролювали перебіг подій на полі.

Виграв і «Діназ». Олександр Гончаров уже звично дав змогу пограти всім юнакам. Господарі доволі швидко забили два м’ячі — відзначилися Дмитро Потебенько та Данило Костюкевич, і в другому таймі, коли на полі вже були другі номери команди, діяли виключно по результату.

На жаль, конфузом обернувся запланований на середу матч білоцерківських росичів і канонірів з Щасливого. Господарі не підготували поля, не доїхав арбітр — і команди розійшлися ні з чим. Інцидент розглядатиме Контрольно-дисциплінарна комісія Комітету дитячо-юнацького футболу КОФФ.

10. КИЇВ 0 5 0 0 5 5-34

Найвлучніший: Олексій Бровченко (Зміна) — 11 м’ячів.

Дискваліфікований: Володимир Михальченко (Арсенал).

Наступні матчі. 6 тур. 10 жовтня, середа: Київ — Бориспіль, Фастів — Зміна, Щасливе — Вишгород, Арсенал — КОДЮСШ-Рось, Ставище — Пісківка.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua