Нижчі ліги на проміжному фініші


03.11.2018  

Учасники ще трьох турнірів обласного дитячо-юнацького чемпіонату вичерпали першоколову програму.

 

 

Найпершими на проміжний фініш прийшли команди Славутича, Яготина та Кагарлика. Натомість в другій лізі, що сформована з юнаків 2004-2005 років народження, попереду ще по кілька матчів. Там на пальму першості претендують команди Василькова, Ржищева та Фастова і Петропавлівської Борщагівки і Переяслава-Хмельницького.

У гонці снайперів особливо вагомими є показники Данила Коваленка зі Славутича, який відзначився одинадцять разів, а також яготинця Вадима Бугая, Максима Семидочного з Гатного, Ярослава Дудчака з Василькова та Олександра Ткачова з Петропавлівської Борщагівки, котрі забили по сім м’ячів.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ. 2002-2003 р.н. ПЕРША ЛІГА.

ДЮСШ (Бориспіль) — ДЮСШ (Яготин) — 2:2

ДЮСШ (Миронівка) — ДРУЖБА (Березань) — 3:0

ПЕРША ЛІГА. 2002-2003 р.н. О І В Н П М
1. СЛАВУТИЧ 12 4 4 0 0 21-4
2. ЯГОТИН 7 4 2 1 1 13-8
3. БОРИСПІЛЬ 7 4 2 1 1 10-10
4. МИРОНІВКА 3 4 1 0 3 4-9
5. БЕРЕЗАНЬ 0 4 0 0 4 2-18

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ. 2004-2005 р.н. ПЕРША ЛІГА.

ДЮСШ (Бориспіль) — ДЮСШ (Яготин) — 0:3

ДЮСШ (Миронівка) — ДРУЖБА (Березань) — 5:3

ПЕРША ЛІГА. 2004-2005 р.н. О І В Н П М
1. ЯГОТИН 10 4 3 1 0 13-2
2. СЛАВУТИЧ 8 4 2 2 0 7-3
3. МИРОНІВКА 6 4 2 0 2 8-7
4. БЕРЕЗАНЬ 2 4 0 2 2 5-13
5. БОРИСПІЛЬ 1 4 0 1 3 0-8

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ. 2002-2003 р.н. ДРУГА ЛІГА. СЬОМИЙ ТУР

ДЮСШ (Фастівський район) — ДК ГАТНЕ — 4:0

ДЮСШ (Бородянка) — ДЮСШ (Володарка) — 4:2

ДЮСШ (Кагарлик) — ДЮСШ (Макарів) — 6:2

ДРУГА ЛІГА. 2002-2003 р.н. О І В Н П М
1. КАГАРЛИК 13 6 4 1 1 20-8
2. ГАТНЕ 12 6 4 0 2 19-13
3. ЗГУРІВКА 10 6 3 1 2 19-12
4. ФАСТІВСЬКИЙ РАЙОН 9 6 3 0 3 16-9
5. БОРОДЯНКА 9 6 3 0 3 10-26
6. ВОЛОДАРКА 6 6 2 0 4 12-13
7. МАКАРІВ 3 6 1 0 5 10-27

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ. 2004-2005 р.н. ДРУГА ЛІГА. ГРУПА «А». ВОСЬМИЙ ТУР

ДИНАМО (Фастів) — ДЮСШ (Богуслав) — 4:2

ПФК РОСЬ (Біла Церква) — ФОРВАРД (Васильків) — 1:3

ДЮСШ (Рокитне) — КАМЕНЯР (Біла Церква) — 11:1

ДЮСШ-КЕРАТЕРМ (Ржищів) — ДЮСШ (Васильків) — 7:0

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА «А». 2004-2005 р.н. О І В Н П М
1. ФОРВАРД 18 8 6 0 2 25-7
2. РЖИЩІВ 16 6 5 1 0 20-5
3. ФАСТІВ 15 7 5 0 2 31-15
4. РОКИТНЕ 15 8 5 0 3 23-13
5. АРСЕНАЛ-ЦЕНТР СПОРТУ 13 7 4 1 2 26-12
6. ВАСИЛЬКІВ 9 8 3 0 5 32-22
7. ІВАНКОВИЧІ 9 7 3 0 4 23-24
8. ПФК РОСЬ 3 6 1 0 5 9-18
9. БОГУСЛАВ 3 6 1 0 5 8-33
10. КАМЕНЯР 3 7 1 0 6 5-53

Наступні матчі. 4 листопада, неділя: Біла Церква — Ржищів, Форвард — Рокитне, Богуслав — ПФК Рось, Арсенал-Центр спорту — Фастів.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ. 2004-2005 р.н. ДРУГА ЛІГА. ГРУПА «Б». ВОСЬМИЙ ТУР

МАКСИМА (Києво-Святошинський район) — ЧАЙКА (Петропавлівська Борщагівка) — 2:2

ДЮФК (Бориспіль) — ЧЕМПІОН (Київ) — 5:1

ВЕРТИКАЛЬ (Обухів) — ДЮСШ (Бровари) — 7 листопада

ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — ДЮСШ (Іванків)

ДЮСШ (Буча) — ДЮСШ (Переяслав-Хмельницький) — 0:0

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА «Б». 2004-2005 р.н. О І В Н П М
1. П.БОРЩАГІВКА 19 7 6 1 0 34-7
2. ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 16 7 5 1 1 19-3
3. МАКСИМА 13 8 4 1 3 18-11
4. БУЧА 12 7 3 3 1 7-12
5. БОРИСПІЛЬ 11 7 3 2 2 16-8
6. БРОВАРИ 11 6 3 2 1 10-11
7. ІВАНКІВ 8 7 2 2 3 8-12
8. ОМЕГА-КОДЮСШ 8 7 2 2 3 8-16
9. ОБУХІВ 4 6 1 1 4 6-7
10. КИЇВ 1 7 0 1 6 7-29
11. ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ 0 5 0 0 5 0-18

Наступні матчі. 4 листопада, неділя: Іванків — Буча, Бровари — Центр спорту-Фаворит, Київ — Обухів, Петропавлівська Борщагівка — Бориспіль, Омега-КОДЮСШ — Максима.

Турнірні таблиці надані Комітетом дитячо-юнацького футболу КОФФ (контактний телефон — 093-580-75-43).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ