Негоді всупереч : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Негоді всупереч

17.01.2018

Другий день на Меморіалі Макарова виявився складним і для команд, і для організаторів, але спільними зусиллями вони подолали зимові труднощі без істотних втрат.

Обидві зустрічі в Кончі-Заспі відбулися під затишним дахом динамівського манежу. Перша — завершилася сенсацією: дублери «Сталі» вирвали нічию в «Колоса». Вони й завдали, либонь, єдиного насправді небезпечного пострілу по воротах ковалівців, але зробив це 17-річний Таранда віртуозно. Натомість «Колос», особливо до перерви, зіграв активно і не раз був близьким до успіху. Флагман Київщини футбольної перевірив на міцність поперечину та стійку воріт, не використав виходу сам на сам і взагалі був агресивним, як і личить чинному переможцеві Меморіалу Макарова. Хоча в другому таймі, замінивши в перерві стартовий склад повністю, «Колос» істотно збавив оберти. А в протистоянні «Десни» та «Металурга», навпаки, рівновага трималася ледь не весь перший тайм, але по перерві, пропустивши швидкий гол од Головка, запоріжці, що називається, посипалися. Дуплетом у переможців вистрілив Пилипенко, вихованець чернігівського футболу, який кілька років набував ігрового вишколу в Білій Церкві, а наостанок був столичним каноніром.

Команди групи «Г» сьогодні терміново перебазувалися до Петропавлівської Борщагівки і зіграли на «Козак Арені» в складних, але, враховуючи зимові проблеми, насправді прийнятних умовах. Дещо важче довелося фаворитам, оскільки саме «Рубікон» і ФК «Музичі» відкривали ігровий день на засніженому полі. Долю зустрічі вирішив одинадцятиметровий, чітко реалізований музичанським екс-професіоналом Листопадом. А ковалівські та ставищенські юнаки, підсилені лише кількома досвідченими виконавцями, змагалися під електричним освітленням. Очевидці стверджують, що саме цей поєдинок став найцікавішим сьогодні. Обидві команди зіграли яскраво, безкомпромісно, з цілковитою викладкою. Ставищенці заслужено виграли, чудовий гол віртуозним ударом у дев’ятку провів 17-річний Черпаков. Цікаво, що й інші стрільці зустрічі лише переступили сімнадцятирічний рубіж. У нас і справді зростають майбутні футбольні зірочки.

Група «Б», одна з двох, уникла переїздів і форс-мажорних коригувань календаря, хоча зміщення в часі відбулися й там. Засипаний снігом Лютіж змусив команди зачекати стартового свистка — працівники стадіону і навіть арбітри доклали рук, аби відносно швидко розчистити синтетичний майданчик. Грати на ньому було не зовсім комфортно, але команди грали, а не боролися з льодовою кіркою чи заметами, і це найважливіше. Вільні агенти, як і пророкував напередодні старту координатор збірної ВАФП Єгор Копилов, постали майстровитим колективом. Вони диктували ігрові умови, переважали в окремих епізодах істотно, однак майже не загрожували воротам «Межигір’я». Єдиний гол відбувся в середині першого тайму. Сільські футболісти вкинули аут, активний Литченко головою переправив м’яча до штрафного майданчика, а 38-річний Пахолюк, випередивши стража воріт, ударом з повітря перекинув шкіряного через нього в сітку. Ближче до закінчення зустрічі молодий Возний міг подвоїти рахунок, але змарнував вихід сам на сам з голкіпером.

«Єдність» і «Барса», у свою чергу, зіграли два різні тайми на «Козак Арені». До перерви аматори з Плисок князювали на полі, зокрема широко знаний екс-професіонал Лісовий відзначився дублем. Але в другому таймі команда Ігоря Продана та Іллі Близнюка, образно кажучи, зупинилася, і сумська юнь зрівняла результат буквально за хвилину до фінального свистка.

На жаль, обидві зустрічі на Теремках довелося відкласти з огляду на сильний і тривалий снігопад. Вони будуть зіграні в резервні дні.

ГРУПА «А». ДРУГИЙ ТУР. 17 січня, середа

СТАЛЬ — КОЛОС — 1:1 (Таранда, 85 — Вишняк, 41).

МЕТАЛУРГ — ДЕСНА — 0:6 (Філіпов, 45, Головко, 48, Волков, 60, пн, Пилипенко, 64, 70, Безбородько, 87).

ГРУПА «А» В Н П М О
1. ДЕСНА 2 0 0 11-0 6
2. СТУДЕНТИ 1 0 0 3-0 3
3. КОЛОС 0 1 0 1-1 1
4. СТАЛЬ-U19 0 1 1 1-6 1
5. МЕТАЛУРГ 0 0 2 0-9 0

Наступні матчі. 19 січня, п’ятниця: Колос — Металург (Конча-Заспа, манеж, 13:00). Десна — Студенти (Конча-Заспа, поле №3, 14:00).

ГРУПА «Б». ДРУГИЙ ТУР. 17 січня, середа

МЕЖИГІР’Я — ВАФП — 1:0 (Пахолюк, 26).

БАРСА — ЄДНІСТЬ — 4:4 (Бужин, 34, 89, Тарабара, 60, Ругаль, 64 — Нечай, 22, Волошин, 25, Лісовий, 41, 45).

ГРУПА «Б» В Н П М О
1. МЕЖИГІР’Я 2 0 0 7-1 6
2. ЛОКОМОТИВ 1 0 0 3-1 3
3. БАРСА 0 1 1 5-7 1
4. ЄДНІСТЬ 0 1 1 5-10 1
5. ВАФП 0 0 1 0-1 0

Наступні матчі. 19 січня, п’ятниця: Єдність — Локомотив (Київ, стадіон Локомотив, 12:00). ВАФП — Барса (Конча-Заспа, поле №3, 12:00).

ГРУПА «В»

Наступні матчі. Завтра: АВАНГАРД — СПАРТАК (Київ, стадіон КДЮСШ-15, 11:00).

19 січня, п’ятниця: ОЛІМПІК — АВАНГАРД (КДЮСШ-15, 11:00). КДЮСШ-15 — СПАРТАК (КДЮСШ-15, 13:00).

ГРУПА «Г». ДРУГИЙ ТУР. 17 січня, середа

РУБІКОН — ФК МУЗИЧІ — 0:1 (Листопад, 16, пн).

КОЛОС-U19 — ЛЮБОМИР — 1:2 (Рябов, 48 — Черпаков, 26, Нагорнюк, 36).

ГРУПА «Г» В Н П М О
1. ФК МУЗИЧІ 2 0 0 6-1 6
2. ЛЮБОМИР 1 0 0 2-1 3
3. ФАКЕЛ 1 0 0 1-0 3
4. РУБІКОН 0 0 2 0-2 0
5. КОЛОС-U19 0 0 2 2-7 0

Наступні матчі. 19 січня, п’ятниця: Любомир — ФК Музичі (Вишневе, 11:00). Колос-U19 — Факел (Вишневе, 14:00).