На старті втратили всі : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

На старті втратили всі

14.04.2018

Жодному з учасників обласних вищолігових перегонів не поталанило зібрати максимальний урожай очок уже в перших двох турах.

Новачок із Музичів, укомплектований переважно недавніми професіоналами, домінував у зустрічі з титулованою, але різко оновленою і до того ж омолодженою «Десною». Перевага номінальних господарів поля була насправді великою до перерви. Але голи відбулися лише в другому таймі, коли обидві команди потішили глядачів обопільно гострою грою на зустрічних курсах. Підопічні тренера Яланського мали чимало нагод відзначитись, але скористалися лише призначеним арбітром Березкою за гру Бруєнка рукою в своїй карній зоні пенальті. Сирота не залишив шансів голкіперу Коростишевському, ставши першим у новому сезоні, кому вдалося забити в обох зустрічах. Гості також огризались, і, хоча загострювали ситуацію в штрафному суперника рідше, відзначилися з гри. Місько в звичному стилі — воістину небезпечно! — подав стандарт, а Якимлюк-молодший завдав удару з низки невідпорних. Цікаво, що для 27-річного хавбека цей гол став історичним – найпершим у вищій обласній лізі. Хоча бомбардир-дебютант отримав свій шанс, радше всього, завдяки тому, що більше десяти гравців «Десни» перебувають в лазареті…

Першу перемогу в новому сезоні здобула команда, яка, як і музичанська, повернулася до чемпіонату столичного регіону після тривалої перерви. «Діназ» розгромив броварських муніципалів, зігравши, наче в класичному оркестрі, без долі фальшу до перерви і засмутивши наставника безалаберним ставленням до справи в другому таймі. Долженко започаткував голепад, увінчавши багатоходову комбінацію — від голкіпера Прудникова, в один дотик ледь не через усіх на центральній осі, аж до Безпалого, який і зробив останню передачу під удар, а Долженко спрямував шкіряного в сітку головою. Дуже продуктивно діяв на лівому фланзі націлений на конструктив атакувальний дует Корешков — Чернишов. Олексій, який грав хавбека, забив з допомогою Безпалого. А сам Безпалий відзначився голом уже по перерві. Молодого, але вимогливого тренера «Діназа» Бондаренка другий тайм рішуче не задовольнив. І справа не стільки в незадовільній реалізації, скільки в ігровій халатності, що спричинила кілька загроз воротам вишгородської команди.

«Патріот», тримаючи в пам’яті розгром «Сокола» на передсезонці, так і не налаштувався на серйозний опір добротного суперника. Народна команда Баришівського району по-справжньому взялася за справу лише після того, як пропустила гол. Це Шорников забив з позначки після фолу на Костюшку. Надалі територіальна перевага номінальних господарів поля була відчутною, але горезвісна навала не гарантувала їм не лише результативних пострілів, а й справжніх голевих моментів. Виручив «Патріот» прудконогий Мурзик. Отримавши передачу від Горстки, він обіграв Скаскевича та Сабатюка і таки зрівняв рахунок.

Нічиєю завершився і центральний матч туру в Лютежі. Бойове та напружене протистояння фаворитів, як на мене, не мало переваги одного з них, але гостроти було більше в атаках «Авангарда». Сомов поцілив у стійку і промахнувся зблизька після зручного прострілу Балацького. Зелді ще до перерви буквально з кількох метрів ударив головою повз ціль. А в «Межигір’я» близьким до взяття чужих воріт був Білошицький. А ще Возний, завдаючи, здавалось би, вирішального пострілу, спрямував м’яча в… одноклубника Гончарука.

Футболісти з Тетіївського району потішили односельців результативною грою та виграшем у «Меліоратора», який примудрився поступитися навіть забивши майже вдвічі більше м’ячів. На жаль, у Денихівці незатишно почувалися арбітри, котрим довелося заповнювати рапорт на колінах і довго чекати бодай на якийсь прихисток, готуючись до матчу. До того ж господарі добряче понервувалися самі і додали клопотів арбітрам, не підготувавши як слід заявкові документи. Однак три з половиною сотні глядачів — ледь не все село! — палко привітали команду з історичною, бо найпершою перемогою. Хоча прем’єрний вищоліговий гол команди ДГ «Шевченківське» став справою… бучанців, які «спорудили» самостріл.

Нехай не вводить нікого в оману рахунок у матчі за участю віце-чемпіона Київщини. Насправді «Джуніорс» володів тотальною перевагою, а «Зоря» лічені рази наближалася до чужих воріт. Віртуозно зіграв у нападі колишній арбітр Скрипник — яскраве відкриття цьогорічного чемпіонату. Натомість хлопці з Владиславки, намагаючись згуртуватися вже безпосередньо на турнірному марші, подивували рідкісними і певною мірою курйозними голами. 43-річний ветеран Швець забив із штрафного, що був призначений за 40 метрів (!) од воріт. Він же реалізував пенальті після сутички Самара та Никоненка. А сам князь стрільців Меморіалу Кирсанова і дебютант обласної вищої ліги скористався сповна з передачі Ващенка. Скільки змарнував моментів «Джуніорс», однозначно сказати страшно: безліч! Найсмішніше, що «Зоря» навіть за цих обставин могла вивезти з Ірпеня й нічию, якби юному Жукову вдалося матеріалізувати в гол одну з двох слушних нагод.

«Переяславщина» знову не поступилася, більше того — вона взагалі переграла розбавлену кількома заслуженими ветеранами ставищенську молодь. В ударі був Левченко. Спочатку він заробив одинадцятиметровий і сам же реалізував його, а потім знову вивів свою команду вперед, отримавши передачу від Петровського і технічно перекинувши м’яча через голкіпера в дальній кут. Євген міг оформити і хет-трик, але незадовго до фінального свистка поцілив м’ячем у хрестовину. Наприкінці зустрічі номінальні гості занадто притулилися до своїх володінь, але «Любомиру» забракло сил і вигадки.

Фоторепортаж Михайло ДЕНИСЕНКО

1mnpavangb_koff.org.ua mezhava2341_koff.org.ua mezhava2342_koff.org.ua mezhava2343_koff.org.ua mezhava2344_koff.org.ua mezhava2346_koff.org.ua mezhava2347_koff.org.ua mezhava2348_koff.org.ua mezhava2349_koff.org.ua mezhava23410_koff.org.ua 27mnpavangb_koff.org.ua 26mnpavangb_koff.org.ua 22mnpavangb_koff.org.ua 2mnpavangb_koff.org.ua 4mnpavangb_koff.org.ua 6mnpavangb_koff.org.ua 8mnpavangb_koff.org.ua 9mnpavangb_koff.org.ua 10mnpavangb_koff.org.ua 11mnpavangb_koff.org.ua 12mnpavangb_koff.org.ua 16mnpavangb_koff.org.ua mezhava23411_koff.org.ua

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. ДРУГИЙ ТУР. 14 квітня, субота

ФК МУЗИЧІ — ДЕСНА (Погреби) — 1:1 (Сирота, 63, пн — Р.Якимлюк, 82).

ДІНАЗ (Вишгород) — ФК БРОВАРИ — 4:0 (Долженко, 6, 21, Чернишов, 41, Безпалий, 63).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 5:4 (Дубас, 22, у свої ворота, Митник, 42, Лікаренко, 47, Кучеревський, 75, у свої ворота, Булгаков, 81 — Кучеренко, 36, 63, Басалкевич, 52, Гайдук, 90+4).

ПАТРІОТ (Баришівський район) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:1 (Мурзик, 90+1 — Шорников, 19, пн).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький район) — 1:2 (Гонта, 26 — Левченко, 11, пн, 53).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ЗОРЯ (Владиславка) — 4:3 (Щериця, 2, 30, пн, Скрипник, 9, 51 — Швець, 7, 45, пн, Никоненко, 53).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:0.

14. ФК БРОВАРИ 2 0 0 2 0-10 0

Снайпери: Микола Кучеренко (Меліоратор), Микита Шорников (Сокіл) — по 3 голи, Євген Воробей (Десна), Дмитро Горстка (Патріот), Сергій Долженко (Діназ), Євген Левченко (Переяславщина), Максим Скрипник (Джуніорс), Максим Сирота (Музичі), Андрій Хомин (Музичі), Сергій Швець (Зоря), Андрій Шешеня (Десна), Юрій Щериця (Джуніорс) — по 2.

Штрафники: немає.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua