Найгірший двомісячник «Сокола»

11.10.2018

Аматорських колектив з Михайлівки-Рубежівки переживає найскладніший період у клубній історії.

Серпень і вересень 2018 року став особливо невдалим для «Сокола» з огляду на турнірні результати. За цей період команда Дмитра Бірюка та Олега Самченка провела вісім офіційних зустрічей: сім — у регулярних перегонах, одну — в кубкових. Наслідок плачевний: одна перемога, дві нічиї та п’ять поразок, а співвідношення забитих і пропущених м’ячів — 11:23.

Саме на цей час припали насправді болісні поразки в змаганні з особливо принциповим опонентом — з «Джуніорсом». 3:4 в обласних кубкових перегонах на півфінальній стадії, коли «Сокіл» двічі по ходу зустрічі вів у рахунку, та 1:7 у чемпіонаті Київщини на стадіоні в Шпитьках…

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua