Москаленко відзначив ювіляра


24.09.2018  

Сьогодні делегація Київської обласної федерації футболу побувала на гостинах у заслуженого ветерана Київщини футбольної.

 

 

Анатолій Білецький відзначив своє 80-річчя. Ювіляра сердечно привітав очільник Київської обласної федерації футболу Ярослав Москаленко.

— Ви належите до когорти тих, хто зробив максимум можливого для становлення Київщини футбольної, — наголосив Ярослав Миколайович. — Кілька десятиріч ви були одним з найкращих арбітрів обласного футбольного господарства. За цей період ви сприяли становленню багатьох молодих служителів футбольної Феміди, але найважливіше, що ви виховували не просто арбітрів, а й порядних людей, патріотів рідного краю. Саме за це вам глибока шана та низький уклін.

Сердечні привітання Голови Київської обласної федерації футболу озвучив Виконавчий директор Василь Наливайко. Він вручив ювіляру спеціальну відзнаку та грошову премію, надану Головою КОФФ Ярославом Москаленком.

Здоров’я, достатку, сімейного затишку та всіляких життєвих гараздів побажали Анатолію Володимировичу Білецькому та його родині представники обласної федерації.

bilecjkiy0563_koff.org.ua bilecjkiy0773_koff.org.ua bilecjkiy00943_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ