«Межигір’я» в чемпіонаті країни серед ветеранів : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Межигір’я» в чемпіонаті країни серед ветеранів

20.06.2018

Популярна команда столичного регіону змагається з найкращими футбольними козаками країни.

«Межигір’я» з Нових Петрівців успішно стартувало в національних перегонах ветеранів у віковій категорії «35+». Наші земляки фінішували другими в попередній групі, поступившись чернігівцям лише за різницею забитих і пропущених м’ячів. «Межигір’я» зіграло внічию в Чернігові — 1:1 і взяло гору над житомирянами — 2:1 на виїзді.

Відтак Максим Калінкін і його команда стали господарями Центральної зони, матчі якої відбудуться в Лютежі наприкінці цього тижня. 22 червня «Межигір’я» зустрінеться з «Агробізнесом» із Волочиська Хмельницької області. Наступного дня змагатимуться «Агробізнес» і «Рочин» із Соснівки Львівської області. А в неділю, 24 червня відбудеться завершальний поєдинок зонального турніру «Рочин» — «Межигір’я».

Учасником фінального раунду чемпіонату країни стане лише переможець Центральної зони.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua