Метаморфози в Шпитьках : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Метаморфози в Шпитьках

22.09.2018

Рідкісним виявився перебіг подій в міжусобиці Києво-Святошинського району.

До перерви на сучасній синтетиці сільського стадіону нічого виняткового не відбувалося. Господарі грали спокійно, без особливих прискорень, а гості створити щось насправді серйозне не могли. Гол, однак, відбувся, та ще й з низки вельми красивих. Окодува з кута штрафного майданчика поцілив у «дев’ятку».

По перерві «сім’я» схаменулася, розбігався Кривошеєнко — і голи посипалися, наче дощ із густої хмари. «Джуніорс-СБ» висунув із своїх лав одразу двох героїв. Апанчук оформив хет-трик, а Кривошеєнко став автором аж п’яти (!) голевих передач. Запам’ятався ще й гол Левенця: шпитьківський дриблер, як заправський слаломіст, обійшов у штрафному майданчику трьох оборонців і завдав невідпорного удару. Окрім того, Ятленко добив у сітку м’яча, що відскович од Сабатюка, Костяний закотив шкіряного в порожні ворота, а Колесник забив ударом головою.

Абсолютно такий же рахунок, але на користь гостей зафіксовано в Денихівці. Імениті футболісти місцевої команди, схоже, вирішили взяти паузу саме в цій зустрічі: денихівці просто провалили матч. А хлопці зі Бзова забивали на будь-який смак. Сомов — ударом головою з подачі Шваба. Кондратюк, отримавши пас від Панфілова, — ударом з-за межі штрафного майданчика. Кушнір — з допомогою Сомова. Таран — головою після подачі кутового. Поспєлов завершив стрімку кількаходівку партнерів. А Зелді вистрілив дуплетом.  Спочатку — ударом під гострим кутом, потім — уже падаючи, головою з подачі Дарди.

Міжусобиця Вишгородського краю була затятою, нервовою і різною в обох таймах. До перерви перевага «Діназа» виявилася беззаперечною, що й обернулося двома голами. Ічанський вдало вискочив на подачу кутового, а Прима випередив оборонців після прострілу партнера. По перерві вже «Межигір’я» мало певну територіальну перевагу, скоротило розрив з одинадцятиметрового, створило кілька напівмоментів — і тільки.

«Патріот» обіграв «Меліоратор» упевнено, хоча і зі слизьким рахунком. Своєрідний дуплет у вигляді голу та результативної передачі здійснив Купрій. Це він, уже звично для народної команди Баришівського району, віддав особливо зручну передачу на бомбардира Килипенка. А переможний гол Купрія взагалі виявився красенем: удар з відскоку метрів з двадцяти — бездоганний, невідпорний та видовищний. Бучанці відігралися з одинадцятиметрового, що був призначений за необачний фол Драгомирецького. Натомість Алієв, якого в Баришівці чекали з особливим інтересом, завдав одного потужного пострілу зі штрафного і невдовзі зійшов з авансцени, зазнавши травми.

Цікаво, що молодий арбітр Горбенко, який дебютував у вищій обласній лізі, не лише призначив справедливий одинадцятиметровий, а й відмінив два голи господарів поля.

«Десна» вирвала перемогу в організованої, зіграної та функціонально сильної ставищенської юні лише наприкінці динамічного та захопливого протистояння. Давидовський забив у порожні ворота після віртуозного дриблінгу та чудової передачі від юного новачка Петрушенка. А потім нічим не виправдану обрізку за межами своєї зони зробив голкіпер гостей Тросюк. 37-річний опорний хавбек Руженцев, блискавично зорієнтувавшись у ситуації та випередивши молодих опонентів, прокинув м’яча на вільний простір, а інший ветеран — Місько — метрів з 25-ти поцілив у залишені напризволяще ворота. Гості одразу ж відповіли чудовим голом Іващенка зі штрафного: шкіряний обминув стінку і затих у куті воріт «Десни».

На жаль, зазнав ушкодження і залишив поле ще на початку зустрічі легендарний Андрій Воробей…

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. 19 ТУР. 22 вересня, субота

ДЕСНА (Погреби) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 2:1 (Давидовський, 84, Місько, 90+4 — Іващенко, 90+5).

ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 7:1 (Ятленко, 49, Костяний, 53, Апанчук, 57, 62, 88, Левенець, 67, Колесник, 72 — Окодува, 26).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — АВАНГАРД (Бзів) — 1:7 (Рубльов, 19 — Сомов, 5, Кондратюк, 13, Кушнір, 41, Таран, 43, Зелді, 58, 73, Поспєлов, 88).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДІНАЗ (Вишгород) — 1:2 (Пахолюк, 59, пн — Ічанський, 17, Прима, 45+1).

ПАТРІОТ (Баришівський район) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 2:1 (Килипенко, 7, Купрій, 66 — Пилипчук, 46, пн).

12. ЗОРЯ (Владиславка) 6 15 1 3 11 15-37

Снайпери: Сергій Долженко (Діназ) — 14 м’ячів, Дмитро Возний (Межигір’я) — 13, Владислав Литченко (ДГ Шевченківське) — 9, Вадим Костяний (Джуніорс-СБ), Сергій Панфілов (Авангард) — по 8, Олександр Апанчук (Джуніорс-СБ), Петро Кондратюк (Авангард) — по 7.

Штрафники: Володимир Верхов (Джуніорс-СБ).

Наступні матчі. 29 вересня, субота: Джуніорс — Десна, Авангард — Любомир, Межигір’я — Сокіл, Зоря — ДГ Шевченківське, Меліоратор – ФК Бровари.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua