Лотерея в Згурівці та в Дідівщині


23.05.2018  

Переможця в двох стартових зустрічах Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка довелося визначати в післяматчевих одинадцятиметрових.

 

 

Володарські футболісти добиралися до Згурівки довго і вийшли на матч з 20-хвилинним запізненням — як кажуть в таких випадках, з корабля на бал. До перерви, однак, саме вони вели гру. Відкрив рахунок найвідоміший з-поміж гостей — Паталах. Та й на перерву команда Андрія Жука пішла в доброму гуморі, виграючи 2:1. Шкода, проте сил на весь ігровий час гостям забракло. Згурівці відновили рівновагу по відпочинку і в підсумку витягли щасливий квиток у післяматчевій лотереї. За іронією долі, промахнувся з позначки успішний бомбардир володарців Мороз, а героєм став голкіпер Демченко.

Напружений поєдинок відбувся в Бородянці. Тамтешній чемпіон змагався з віце-чемпіоном Вишгородського району. «Будівельник» виграв перший тайм безапеляційно. Зате одразу по перерві — пропустив аж два голи впродовж однієї хвилини. Лише після цього бородянці схаменулися, перехопили в СНД ініціативу, і юний Петрушенко забив м’яч, який виявився переможним. Рахунок мав бути й більшим, але Титенко змарнував одинадцятиметровий.

Не склалося в «Аякса» на гостинах у Ржищеві, де гості з Васильківщини змагалися з кагарлицьким гегемоном на рівних лише в перші півгодини. Надалі перевага номінальних господарів була великою. Перший м’яч вони забили після прострілу, останній — в індивідуальному забігу до чужих воріт. А ще два голи відбулися завдяки рідкісному вмінню «Дніпра» використовувати аут так, як кутовий — гостро та результативно.

Довелося бити пенальті і на Фастівщині. До відпочинку місцева команда краще скористалася зі слушних нагод, однак у другому таймі вже гості надолужили згаяне і тільки дивом не виграли в основний час. А в серії післяматчевих одинадцятиметрових уміло зіграв голкіпер обухівців Дудка.

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ІМ.БЕЗНОСЕНКА-2018. ПЕРШИЙ РАУНД. 23 травня, середа

ФК ЗГУРІВКА — ФК ВОЛОДАРКА — 2:2 (Пафік, 31, 50 — Паталах, 27, Мороз, 33), серія пенальті — 5:4.

Арбітри Радіоненко — Чупрун, Остренок.

Спостерігач арбітражу Чепіль.

ДНІПРО (Стайки) — АЯКС (Ксаверівка) — 4:0 (Медведський, 28, Ординський, 44, Конюша, 57, Гладкий, 90).

Арбітри Гейло — Тетерук, Хмельов.

Спостерігач арбітражу Поздняков.

БУДІВЕЛЬНИК (Бородянка) — СНД (Нижча Дубечня) — 3:2 (Олексієнко, 8, Шома, 33, Петрушенко, 52 — Уховський, 48, Якубенко, 49). Нереалізований пенальті: Титенко (Будівельник, 78).

Арбітри Мельниченко — Осадчий, Романюк.

Спостерігач арбітражу Гриценко.

ЕНЕРГІЯ (Дідівщина) — ЕНЕРГОПРОМ (Обухів) — 2:2 (Коваль, 33, Шкуренко, 38 — Брік, 55, у свої ворота, Верхов, 57), серія пенальті — 5:6. Вилучення: Скляренко (Енергопром, 70).

Арбітри Д.Денисюк — В.Грицай, О.Грицай.

Спостерігач арбітражу В.Денисюк.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ