Лауреати в регіонах


29.12.2018  

329 команд у 39 лігах із 27 регіонів області – таким є річний перегляд аматорського циклу в обласних регіонах.

Район (місто) Чемпіон Володар Кубка Володар Суперкубка Кількість ліг і команд у чемпіонаті
1 Баришівський Авангард (Бзів) Авангард (Бзів) Авангард (Бзів) 2 ліги, 8+12 команд
2 Білоцерківський
3 Богуславський Рось (Саварка) Гончарі (Дибинці) Гончарі (Дибинці) 1 ліга, 6 команд
4 Бориспільський Мрія – Інтеравіа (Щасливе) Мрія – Інтеравіа (Щасливе) 2 ліги, 10+11 команд
5 Бородянський Будівельник (Бородянка) ФК Бородянка 1 ліга, 6 команд
6 Броварський ФК Зазим’я Десна (Погреби) ФК Зазим’я 2 ліги, 10+10 команд
7 Васильківський ФК Гребінки ФК Лосятин ФК Гребінки 2 ліги, 10+12 команд
8 Вишгородський Вольт та Джоуль (Вишгород) Вольт та Джоуль (Вишгород) СНД (Нижча Дубечня) 2 ліги, 6+6 команд
9 Володарський Еверест (Володарка) Еверест (Володарка) 1 ліга, 8 команд
10 Згурівський Дружба (Лизогубова Слобода) ФК Нова 1 ліга, 8 команд
11 Іванківський ФК Обуховичі ФК Обуховичі ФК Обуховичі 1 ліга, 7 команд
12 Кагарлицький Дніпро (Стайки) Дніпро (Стайки) 1 ліга, 7 команд
13 Києво – Святошинський Джуніорс – СБ (Шпитьки) Джуніорс – СБ (Шпитьки) 4 ліги, 10+10+9+16 команд
14 Макарівський Альтіс (Копилів) Альтіс (Копилів) Альтіс (Копилів) 1 ліга, 9 команд
15 Миронівський ФК Миронівка 1 ліга, 10 команд
16 Обухівський
17 Переяслав-Хмельницький Дем’янці – Сімекс (Дем’янці) ФК Вовчків 2 ліги, 6+10 команд
18 Поліський
19 Рокитнянський Синявське (Рокитне) Синявське (Рокитне) 1 ліга, 5 команд
20 Сквирський Роставиця (Шамраївка – Руда) Арта (Сквира) 1 ліга, 5 команд
21 Ставищенський Дружба (Ставище) 1 ліга, 7 команд
22 Таращанський Березянка (Велика Березянка) Зоря (Юшків Ріг) Березянка (Велика Березянка) 1 ліга, 7 команд
23 Тетіївський ДГ Шевченківське (Денихівка)
24 Фастівський ФК Томашівка ФК Кожанка 2 ліги, 13+11 команд
25 Яготинський Автолідер (Яготин) Автолідер (Яготин) 2 ліги, 8+7 команд
26 м. Біла Церква Білоцерківвода Граніт (Шкарівка) Граніт (Шкарівка) 1 ліга, 9 команд
27 м. Березань
28 м. Бориспіль
29 м. Буча Арсенал 1 ліга, 12 команд
30 м. Бровари Беркут – Легіон 1 ліга, 6 команд
31 м. Васильків ФК Городок ФК Городок 2 ліги, 5+4 команд
32 м. Ірпінь
33 м. Обухів Максима – Україна (Українка) Максима – Україна (Українка) Максима – Україна (Українка) 1 ліга, 9 команд
34 м. Переяслав – Хмельницький
35 м. Ржищів
36 м. Славутич
37 м. Фастів Динамо Динамо Зіберт 1 ліга, 4 команди
РАЗОМ 27 24 10 39 ліг, (211+93+9+16) 329 команд

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ