Календар обласного чемпіонату-2018 : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Календар обласного чемпіонату-2018


15.04.2018  

Оновлений, уточнений, виправлений і затверджений на засіданні Виконкому Київської обласної федерації футболу 5 квітня вищоліговий календар зразка 2018 року.

 

 

Чемпіонат області. Вища ліга. 2018 рік

Учасники: Авангард (Бзів), Джуніорс (Шпитьки), Десна (Погреби), Патріот (Баришівський р-н), Межигір’я (Нові Петрівці), Любомир (Ставище), Сокіл (Михайлівка-Рубежівка), Зоря (Владиславка), ФК Бровари, Переяславщина (Переяслав-Хмельницький р-н), ДГ Шевченківське (Денихівка), Меліоратор (Буча), Діназ (Вишгород), ФК Музичі.

ПЕРШЕ КОЛО

Базовий час початку матчів у квітні – 15:00

Перший тур. 7 квітня, субота

  1. Десна – ФК Бровари
  2. ФК Музичі – Меліоратор
  3. Діназ– Патріот
  4. ФК Переяславщина – ДГ Шевченківське
  5. Зоря –  Сокіл
  6. Межигір’я – Любомир
  7. Авангард – Джуніорс

Другий тур. 14 квітня, субота

  1. ФК Музичі – Десна
  2. Діназ – ФК Бровари
  3. ДГ Шевченківське – Меліоратор
  4. Патріот – Сокіл
  5. Любомир – Переяславщина
  6. Джуніорс – Зоря
  7. Межигір’я – Авангард

Третій тур. 21 квітня, субота

  1. Діназ – Десна
  2. Музичі – ДГ Шевченківське
  3. Сокіл – ФК Бровари
  4. Любомир – Меліоратор
  5. Джуніорс – Патріот
  6. Авангард – Переяславщина
  7. Межигір’я – Зоря

Четвертий тур. 28 квітня, субота

  1. ДГ Шевченківське – Десна
  2. Діназ – Сокіл
  3. ФК Музичі – Любомир
  4. ФК Бровари – Джуніорс
  5. Меліоратор – Авангард
  6. Патріот – Межигір’я
  7. Зоря – Переяславщина

Базовий час початку матчів у травні – 17:00

П’ятий тур. 1 травня, вівторок

  1. Десна – Сокіл
  2. ДГ Шевченківське – Любомир
  3. Джуніорс – Діназ
  4. Авангард – ФК Музичі
  5. Межигір’я – ФК Бровари
  6. Зоря – Меліоратор
  7. Переяславщина – Патріот

Шостий тур. 5 травня, субота

  1. Любомир – Десна
  2. Сокіл – Джуніорс
  3. Авангард – ДГ Шевченківське
  4. Діназ – Межигір’я
  5. Зоря – ФК Музичі
  6. Переяславщина – ФК Бровари
  7. Меліоратор – Патріот

9 травня, середа. 1/16 фіналу Кубка області

Сьомий тур. 12 травня, субота

  1. Десна – Джуніорс
  2. Любомир – Авангард
  3. Сокіл – Межигір’я
  4. ДГ Шевченківське – Зоря
  5. Діназ – Переяславщина
  6. Патріот – ФК Музичі
  7. ФК Бровари – Меліоратор

19 травня, субота. 1/8 фіналу Кубка області

Восьмий тур. 26 травня, субота

  1. Авангард – Десна
  2. Межигір’я – Джуніорс
  3. Зоря – Любомир
  4. Переяславщина – Сокіл
  5. ДГ Шевченківське – Патріот
  6. Меліоратор – Діназ
  7. ФК Бровари – ФК Музичі

Базовий час початку матчів у червні – 17:00

Дев’ятий тур. 2 червня, субота

  1. Десна – Межигір’я
  2. Авангард – Зоря
  3. Джуніорс – Переяславщина
  4. Любомир – Патріот
  5. Сокіл – Меліоратор
  6. ФК Бровари – ДГ Шевченківське
  7. ФК Музичі – Діназ

Десятий тур. 9 червня, субота

  1. Зоря – Десна
  2. Переяславщина – Межигір’я
  3. Патріот – Авангард
  4. Меліоратор – Джуніорс
  5. ФК Бровари – Любомир
  6. ФК Музичі – Сокіл
  7. ДГ Шевченківське – Діназ

11 тур. 16 червня, субота

  1. Переяславщина – Десна
  2. Патріот – Зоря
  3. Межигір’я – Меліоратор
  4. ФК Бровари – Авангард
  5. Джуніорс — ФК Музичі
  6. Любомир – Діназ
  7. Сокіл – ДГ Шевченківське

12 тур. 23 червня, субота

  1. Десна – Патріот
  2. Переяславщина – Меліоратор
  3. ФК Бровари – Зоря
  4. Межигір’я – ФК Музичі
  5. Авангард – Діназ
  6. Джуніорс – ДГ Шевченківське
  7. Любомир – Сокіл

28 червня (за домовленістю – 27). Чвертьфінал Кубка області

13 тур. 30 червня , субота

  1. Меліоратор – Десна
  2. Патріот – ФК Бровари
  3. ФК Музичі – Переяславщина
  4. Діназ – Зоря
  5. ДГ Шевченківське – Межигір’я
  6. Сокіл – Авангард
  7. Любомир – Джуніорс

ДРУГЕ КОЛО

Базовий час початку матчів у серпні – 17:00

11 серпня, субота. Півфінал Кубка області

14 тур. 18 серпня, субота

  1. ФК Бровари – Десна
  2. Меліоратор – ФК Музичі
  3. Патріот – Діназ
  4. ДГ Шевченківське – Переяславщина
  5. Сокіл – Зоря
  6. Любомир – Межигір’я
  7. Джуніорс – Авангард

15 тур. 25 серпня, субота

  1. Десна – ФК Музичі
  2. ФК Бровари – Діназ
  3. Меліоратор – ДГ Шевченківське
  4. Сокіл – Патріот
  5. Переяславщина – Любомир
  6. Зоря – Джуніорс
  7. Авангард – Межигір’я

УВАГА! Фіналісти Кубка області зіграють матч 15 туру 5 вересня, середа

16 тур. 1 вересня, субота

  1. Десна – Діназ
  2. ДГ Шевченківське – Музичі
  3. ФК Бровари – Сокіл
  4. Меліоратор – Любомир
  5. Патріот – Джуніорс
  6. Переяславщина – Авангард
  7. Зоря – Межигір’я

17 тур. 8 вересня, субота

  1. Десна – ДГ Шевченківське
  2. Сокіл – Діназ
  3. Любомир – ФК Музичі
  4. Джуніорс – ФК Бровари
  5. Авангард – Меліоратор
  6. Межигір’я – Патріот
  7. Переяславщина – Зоря

18 тур. 15 вересня, субота

  1. Сокіл – Десна
  2. Любомир – ДГ Шевченківське
  3. Діназ – Джуніорс
  4. ФК Музичі – Авангард
  5. ФК Бровари – Межигір’я
  6. Меліоратор – Зоря
  7. Патріот – Переяславщина

Базовий час початку матчів – 16:00

19 тур. 22 вересня, субота

  1. Десна – Любомир
  2. Джуніорс – Сокіл
  3. ДГ Шевченківське – Авангард
  4. Межигір’я – Діназ
  5. ФК Музичі – Зоря
  6. ФК Бровари – Переяславщина
  7. Патріот – Меліоратор

20 тур. 29 вересня, субота

  1. Джуніорс – Десна
  2. Авангард – Любомир
  3. Межигір’я – Сокіл
  4. Зоря – ДГ Шевченківське
  5. Переяславщина – Діназ
  6. ФК Музичі – Патріот
  7. Меліоратор – Бровари

21 тур. 6 жовтня, субота

  1. Десна – Авангард
  2. Джуніорс – Межигір’я
  3. Любомир – Зоря
  4. Сокіл – Переяславщина
  5. Патріот – ДГ Шевченківське
  6. Діназ – Меліоратор
  7. ФК Музичі – ФК Бровари

Базовий час початку матчів – 15:00

22 тур. 13 жовтня, субота

  1. Межигір’я – Десна
  2. Зоря – Авангард
  3. Переяславщина – Джуніорс
  4. Любомир – Патріот
  5. Меліоратор – Сокіл
  6. ДГ Шевченківське – ФК Бровари
  7. Діназ – ФК Музичі

23 тур. 20 жовтня, субота

  1. Десна – Зоря
  2. Межигір’я – Переяславщина
  3. Авангард – Патріот
  4. Джуніорс – Меліоратор
  5. Любомир – ФК Бровари
  6. Сокіл – ФК Музичі
  7. Діназ – ДГ Шевченківське

24 тур. 27 жовтня, субота

  1. Десна – Переяславщина
  2. Зоря – Патріот
  3. Меліоратор – Межигір’я
  4. Авангард – ФК Бровари
  5. ФК Музичі – Джуніорс
  6. Діназ – Любомир
  7. ДГ Шевченківське – Сокіл

Базовий час початку матчів у листопаді – 14:00

25 тур. 3 листопада, субота

  1. Патріот – Десна
  2. Меліоратор – Переяславщина
  3. Зоря – ФК Бровари
  4. ФК Музичі – Межигір’я
  5. Діназ – Авангард
  6. ДГ Шевченківське – Джуніорс
  7. Сокіл – Любомир

26 тур. 10 листопада, субота

  1. Десна – Меліоратор
  2. ФК Бровари – Патріот
  3. Переяславщина – ФК Музичі
  4. Зоря – Діназ
  5. Межигір’я – ДГ Шевченківське
  6. Авангард – Сокіл
  7. Джуніорс – Любомир

Золотий матч або Суперкубок області – 17 (за потреби 24) листопада

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ