Дискваліфіковано Євгена Воробея


22.06.2018  

Контрольно-дисциплінарний комітет КОФФ, очолюваний Андрієм Шабельніковим, розглянув інцидент за участю капітана вищолігової команди з Погребів.

 

 

Як відомо, Євген Воробей був вилучений з поля в гостьовому поєдинку «Десни» проти «Зорі» з Владиславки. Причина — агресивна поведінка стосовно арбітра зустрічі. Члени Контрольно-дисциплінарного комітету ознайомилися з офіційними рапортами арбітра Олександра Титова та спостерігача арбітражу Івана Карпини і вислухали пояснення самого футболіста та директора клубу В’ячеслава Руженцева.

Євген Воробей визнав себе винним і вибачився за надмірні емоції та неспортивну поведінку. Контрольно-дисциплінарний комітет обласної федерації, узявши до уваги щирі розкаяння, багатий ігровий досвід і високий авторитет футболіста, а також його запевнення в готовності бути надалі зразком для партнерів і колег, дискваліфікував Євгена Воробея на вісім офіційних матчів: три — безумовно та п’ять — умовно. Якщо в цих поєдинках нападник «Десни» продемонструє неспортивну поведінку, то умовне покарання автоматично буде замінене безумовним.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ