Дискваліфікація Андрія Зозулі


12.07.2018  

Білоцерківська міська федерація футболу найпершою в Київській області покарала порушника правила «Один гравець — одна команда».

 

 

Контрольно-дисциплінарний комітет Білоцерківської міської федерації футболу на чолі з Олександром Халявінським дискваліфікував до кінця сезону футболіста Андрія Зозулю та зарахував технічні поразки його команді «Сталь» в п’яти матчах Відкритого чемпіонату Білої Церкви. Підстава — порушення регламентного правила «Один гравець — одна команда».

Як з’ясувалося, Андрій Зозуля, свідомо порушуючи регламент, одночасно виступав ще й за команди Лосятина та Дмитрушок у чемпіонатах Васильківського району Київської та Уманського району Черкаської областей відповідно.

Білоцерківці стали першопрохідцями в реальній боротьбі з футбольним заробітчанством ще минулого року. А тепер вони найпершими в столичному регіоні застосували передбачене регламентом покарання для злісного порушника. Сподіваємося, що й Васильківська районна федерація футболу не залишиться в ролі пасивного спостерігача.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ