Друга перемога білоцерківців

23.09.2018

Сьогодні матчем у Сквирі почався тур обласного чемпіонату ветеранів.

Футбольні козаки зі Сквири приймали білоцерківських ветеранів. Господарі повели лік голам завдяки пострілу корінного білоцерківця Кошмака. Але ще до перерви найвлучніший бомбардир гостей Мінзар відновив матеріальну рівновагу. Вирішальними моментами в другому таймі стали голеві ситуації на 69-й хвилині. Спочатку лідер сквирської команди Рижук ледь-ледь не поцілив у «дев’ятку», а потім Сокирка, обігравши кількох опонентів, заробив одинадцятиметровий і сам реалізував його. Це друга перемога команди Білої Церкви в цьогорічному сезоні.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ (35+). ТРЕТІЙ ТУР

СКВИРА — БІЛА ЦЕРКВА — 1:3 (Кошмак, 14 — Мінзар, 32, Охота, 41, Сокирка, 69, пн).