«Діназ» обіграв муніципалів

14.04.2018

Вишгородська команда, під проводом Володимира Бондаренка, без особливих зусиль перемогла ФК «Бровари» в другому турі чемпіонату Київщини.

До перерви діназівці порадували свого молодого наставника яскравою грою. Дуплетом вистрілив юний Долженко. А досвідчений Безпалий здобув у зустрічі три результативні бали — гол і дві голеві передачі. По перерві «Діназ» володів ініціативою, але вже розтринькав ентузіазм. Звісно, рахунок міг стати й особливо великим на користь господарів поля. Правда, й броварські футболісти змарнували кілька слушних нагод, аби забити м’яч престижу.

ДІНАЗ (Вишгород) — ФК БРОВАРИ — 4:0 (Долженко, 6, 21, Чернишов, 41, Безпалий, 63).