«Десна» зчинила фурор в Італії


27.03.2018  

Бронзовий призер обласного чемпіонату та володар Кубка Київщини провів тренувальний збір за кордоном.

 

 

«Десна» з Погребів привезла з Італії море вражень і перемогу над тамтешніми аматорами. Наші земляки зіграли спаринг у містечку Нуволенте поблизу Брешії з однойменною командою. «Десна» розгромила лідера регіональної ліги з рахунком 6:1. Перший м’яч у ворота господарів забив Олександр Мельник. Двічі відзначився Євген Воробей, по одному результативному удару завдали Андрій Воробей, Андрій Антонов і Володимир Пластун.

— Господарі, як на мене, недооцінили «Десну», — стверджує тренер В’ячеслав Руженцев. — Доки вони приглядалися, ми встигли забити три м’ячі. А вже далі, граючи по результату, контролювали перебіг подій на полі і довели зустріч до логічного завершення. Після матчу місцеві фахівці та менеджери не приховували, що українці справили дуже хороше враження. Ми домовилися про налагодження тісних контактів, обмін делегаціями, взаємну участь в різноманітних турнірах.

Склад аматорської команди Погребів у першій з 2008 року міжнародній зустрічі був таким: Коростишевський (Клименко) — Крупенко (Шпильовий), Петрусенко (Бруєнко), В’яч.Руженцев, Некрашевич — А.Якимлюк (Р.Якимлюк) — Мельник (Гончаров), Місько (Всев.Руженцев), А.Воробей (Коник), Пластун (Антонов) — Є.Воробей.

«Десна» проводила в Італії цілеспрямовану підготовку до офіційного сезону, тренувальні заняття були щоденними та інтенсивними. Окрім того, хлопці з Погребів здійснили низку захопливих екскурсій та оздоровчих заходів. Однозначно, що поїздка до Італії виявилася пізнавальною та корисною для колективу.

desnaita01_koff.org.ua desnaita02_koff.org.ua desnaita03_koff.org.ua desnaita04_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ