Чемпіони з Воронькова


03.06.2018  

Фінальний турнір «Шкіряного м’яча» в номінації U-14 відбувся в Бородянці.

 

 

Групові турніри на завершальній стадії виграли команди Вороньківської ЗОШ Бориспільського району та Яготинського НВК №3. Вони й розіграли головний приз у фінальному поєдинку. Вихованці Вадима Махортова з Бориспільщини впевнено переграли хлопців з Яготина — 4:1.

Третій приз у фінальному турнірі виборювали команди Білоцерківської ЗОШ №18 і Бородянської СЗОШ №1. Гості з Білої Церкви переконливо довели свою перевагу — 3:0. П’яте та шосте місця в обласному турнірі «Шкіряного м’яча» розділили юні футболісти з Іванковичівської ЗОШ Васильківського району та Миронівської ЗОШ №3.

Найкращими гравцями стали воротар Микола Дабіжа з Білої Церкви, захисник Влад Шевченко з Яготина та нападник Богдан Аушев з Воронькова. Представник чемпіонської дружини — Олександр Желізко — отримав спеціальний приз VIP-гравця.

Наставники команд, що зійшли на подіум «Шкіряного м’яча» Київщини, — Вадим Махортов з Воронькова, Дмитро Панченко з Яготина та Руслан Бондар з Білої Церкви.

shkirmiachborod1_koff.org.ua shkirmiachborod11_koff.org.ua shkirmiachborod10_koff.org.ua shkirmiachborod9_koff.org.ua shkirmiachborod8_koff.org.ua shkirmiachborod7_koff.org.ua shkirmiachborod6_koff.org.ua shkirmiachborod5_koff.org.ua shkirmiachborod4_koff.org.ua shkirmiachborod3_koff.org.ua shkirmiachborod2_koff.org.ua shkirmiachborod12_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ