Бабинці найпершими чемпіонами

17.01.2018

Цьогорічна турнірна прем’єра Київщини футбольної, як і восьми попередніх років, відбулася на Бородянщині.

Найпершим у столичному регіоні переможцем змагань аматорів став ФК «КАтаН» з Бабинців. Саме він завоював головний приз Меморіалу Віктора Жиліна — традиційного турніру, присвяченого пам’яті легендарного футбольного тренера та Почесного громадянина Бородянки, що звично відкриває новий сезон. Бородянська районна федерація футболу проводить його з 2010 року. На цей раз найкращою серед дев’яти команд-учасниць стала бабинецька, фундатором якої є нинішній Бабинецький селищний голова Андрій Купраш.

У фінальному раунді «КАтаН» обіграв «Колос» із Нового Залісся — 4:2 та «Союз» із Бородянки — 2:1. Найкращим гравцем турніру визнано Владислава Петрушенка. Заслужені нагороди переможцям і призерам вручили голова Бородянської районної федерації футболу Володимир Шома та ветерани народної гри Леонід Лавриненко, Іван Іваненко, Віталій Мариненко та Віктор Юрченко.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua