«Авангард» у національному чвертьфіналі : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Авангард» у національному чвертьфіналі

10.10.2018

Сьогодні відбулися повторні матчі 1/8 фіналу Кубка країни серед аматорів.

Наш чемпіон приймав ОДЕК з Оржева. Як відомо, на Рівненщині гору взяв «Авангард» з мінімальним рахунком. Але сьогодні саме з таким результатом на користь гостей завершилися 90 ігрових хвилин. Аматори з Київщини свою нагоду змарнували, коли Панфілов не встиг замкнути гострий простріл з флангу. Натомість ОДЕК матеріалізував у гол штрафний — м’яч поцілив у ближній кут воріт, які захищав Поштаренко. А наприкінці основного часу хлопці зі Бзова взагалі залишилися в чисельній меншості: Панфілов награв на другу жовту картку.

На щастя, «Авангард» зібрався на додатковий час і вирвав таку бажану нічию навіть граючи вдесятьох. Кушнір переадресував м’яча Сомову, удар останнього парирував голкіпер, однак Зелді встиг на добивання першим — 1:1. У чвертьфіналі наші земляки зіграють з «Факелом» із Липовця Вінницької області.

Гідно провів повторну зустріч на Чернігівщині й колектив аматорів з Денихівки. Команда ДГ «Шевченківське» домоглася нічиєї з «Авангардом» із Корюківки — 2:2. Голи в активі Кучерявого та Рубльова. Гості догравали вдесятьох після вилучення з поля Грицая. На жаль, домашній поєдинок денихівці програли з рахунком 1:2 і тепер вибули з подальшої боротьби за сумою двох матчів.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua