«Авангард» і на виїзді кращий : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Авангард» і на виїзді кращий

06.10.2018

Сьогодні в обласному чемпіонаті забивали всі, але гору брали переважно господарі.

Чинний чемпіон обіграв минулорічного бронзового призера в гостях. Лік голам повів Панфілов, який скористався невдалою спробою «Десни» створити штучний офсайд. Кондратюк передачею в розріз між оборонцями знайшов Сомова, той викотив м’яча на Панфілова — 0:1. Доволі швидко, проте, господарі поновили рівновагу. Воробей-молодший осмислено скинув шкіряного на вільний простір і Петрушенко метрів з одинадцяти не за роками мудро — не сильним, але навдивовижу точним ударом — розстріляв ціль. Ефектна і насправді ефективна комбінація за участю ветерана та перспективного юнака варта найвищої похвали.

По перерві голкіпер Коростишевський затримав Шваба, позбавивши його очевидної можливості забити м’яч, і побачив перед собою закономірне червоне світло. Невдовзі Сомов ударом з другого поверху завершив комбінацію за участю Смалька та Шваба. А вже в компенсований арбітром час Бондар, який лише за кілька хвилин до того з’явився на полі, потужним ударом метрів з 25-ти — з відскоку, в один дотик — установив остаточний результат.

Менш яскравим і не таким очевидним виявився виграш господарів у Шпитьках. «Джуніорс-СБ», як стверджують очевидці, провів далеко не найкращий матч, однак і «Межигір’я» не спромоглося взяти користі з територіальної переваги. До перерви гості забили собі самі — Овчинніков зрізав у ворота м’яча після гострого прострілу Левенця. По перерві Ятленко звично напнув сітку в «дев’ятці» прицільним ударом із штрафного. А гол престижу Пахолюк провів після того, як шкіряний відскочив од поперечки. Зауважу, що «Джуніорс-СБ» зіграв сьогодні без основних, або точніше — стрижневих виконавців: без Апанчука, головного стрільця, та Стребкова, головного руйнівника в опорній зоні.

«Діназ» і «Меліоратор» мали різний вигляд у різних таймах. До перерви відчутно переважали господарі, і Долгоп’ятов забив після прострілу з правого флангу, буквально на мить випередивши Рижука. А бучанці свій єдиний шанс змарнували, коли Радченко не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. По перерві Ічанський скористався неузгодженістю воротаря та захисників гостей і подвоїв результат пострілом метрів з одинадцяти. Надалі гра вирівнялася, Петрук, який змарнував реальний шанс ще за рахунку 0:1, переграв у безпосередньому протистоянні голкіпера з допомогою Джикії, потім уже не забили Джикія та Мар’євич. Одверто кажучи, «Діназ» полегшено зітхнув одразу після фінального свистка…

Виграла, нарешті, ставищенська юнь. До того ж — цілком закономірно. «Зоря» за весь ігровий час створила хіба що півтора моменти. Діхтяр уже в дебюті прострілив осмислено, однак партнери увінчати його зусилля голом не зуміли. А Лут, як і минулого туру, забив здалеку, на цей раз — метрів з 35-ти, і знову красиво та невідпорно. І все, хоча «Любомир» останні півгодини грав у чисельній меншості. Натомість голи господарів були схожими. Козій, отримавши довгу передачу з глибини, перекинув шкіряного через Романова. А в ролі асистента юного голеадора Кутовенка виступив досвідчений голкіпер господарів поля Тросюк.

У Баришівці всі головні події розгорнулися після перепочинку. Господарі зупинилися в очікуванні свистка арбітра, бо в боротьбі з опонентом упав Гайовий, а гості, навпаки, — довели справу до логічного кінця. Димнич завдав удару з передачі Рубльова. Але буквально за дві хвилини Купрій подав із штрафного, а Бобошко головою спрямував м’яча в сітку воріт команди, яка дуже хотіла бачити його в своєму складі влітку.

Бобошко міг забити і ще, але змарнував чудову передачу Кукси. А на останній компенсованій хвилині м’яч літав штрафним майданчиком, чіпляючись то за одного, то за іншого гравця, доки Горстка не заспокоїв його, поклавши в сітку технічним ударом з лінії карної зони. Одразу ж після цього команда ДГ «Шевченківське» зійшла з поля — за півхвилини до нормального фіналу…

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. 21 ТУР. 6 жовтня, субота

ДЕСНА (Погреби) — АВАНГАРД (Бзів) — 1:3 (Петрушенко, 28 — Панфілов, 13, Сомов, 60, Бондар, 90+4). Вилучення: Коростишевський (Десна, 56).

ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 2:1 (Овчинніков, 36, у свої ворота, Ятленко, 55 — Пахолюк, 62).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ЗОРЯ (Владиславка) — 2:1 (Козій, 33, Кутовенко, 43 — Лут, 70). Вилучення: Кутовенко (Любомир, 59).

ПАТРІОТ (Баришівський район) — ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — матч перервано на 90+3 хвилині за рахунку 2:1 (Бобошко, 53, Горстка, 90+3 — Димнич, 51). Вилучення: Рубльов (ДГ Шевченківське, 90+3).

ДІНАЗ (Вишгород) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 2:1 (Долгоп’ятов, 18, Ічанський, 53 — Петрук, 60).

12. ЗОРЯ (Владиславка) 6 17 1 3 13 19-43

Снайпери: Сергій Долженко (Діназ) — 14 м’ячів, Дмитро Возний (Межигір’я) — 13, Владислав Литченко (ДГ Шевченківське), Сергій Панфілов (Авангард) — по 9.

Штрафники: Володимир Верхов (Джуніорс-СБ), Роман Коростишевський (Десна), Богдан Кутовенко (Любомир), Богдан Рубльов (ДГ Шевченківське).

Наступні матчі. 13 жовтня, субота: Межигір’я — Десна, Зоря — Авангард, Любомир — Патріот, Меліоратор — Сокіл, ДГ Шевченківське — ФК Бровари.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua