Анонс другого туру


13.04.2018  

У центральній зустрічі, що відбудеться в Лютежі зійдуться «Межигір’я» та чинний чемпіон області зі Бзова.

 

 

ФК МУЗИЧІ — ДЕСНА (Погреби)

14 квітня, субота, 15:00. Вишневе, Центральний стадіон.

Турнірні взаємини не зустрічалися.

На своєму полі не зустрічалися.

Арбітри Березка — Васильєв, Дашко.

Спостерігач арбітражу Михальський.

ДІНАЗ (Вишгород) — ФК БРОВАРИ

14 квітня, субота, 12:00. Лютіж, стадіон «Діназ».

Турнірні взаємини 6 матчів: 3-1-2, 11-10.

На своєму полі 3 матчі: 2-1-0, 6-2.

Арбітри Федорук — Гасюк, Дмитренко.

Спостерігач арбітражу Шебек.

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — МЕЛІОРАТОР (Буча)

14 квітня, субота, 16:00. Денихівка, сільський стадіон.

Турнірні взаємини не зустрічалися.

На своєму полі не зустрічалися.

Арбітри Радіоненко — Бабушкін, Резнік.

Спостерігач арбітражу Іваненко.

ПАТРІОТ (Баришівський район) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

14 квітня, субота, 17:00. Щасливе.

Турнірні взаємини 4 матчі: 2-2-0, 9-5.

На своєму полі 2 матчі: 1-1-0, 6-3.

Арбітри Шурман — Бондарчук, Щекатурін.

Спостерігач арбітражу Нілов.

ЛЮБОМИР (Ставище) — ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький район)

14 квітня, субота, 16:00. Петропавлівська Борщагівка, «Козак Арена».

Турнірні взаємини 2 матчі: 2-0-0, 9-1.

На своєму полі 1 матч: 1-0-0, 5-0.

Арбітри Козорог — Глущенко, Дудка.

Спостерігач арбітражу Поздняков.

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ЗОРЯ (Владиславка)

14 квітня, субота, 16:00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон».

Турнірні взаємини 4 матчі: 4-0-0, 13-0.

На своєму полі 2 матчі: 2-0-0, 7-0.

Арбітри Грицай — Аврамчук, Ступак.

Спостерігач арбітражу В.Денисюк.

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — АВАНГАРД (Бзів)

14 квітня, субота, 17:00. Лютіж, стадіон «Діназ».

Турнірні взаємини 2 матчі: 0-0-2, 3-7.

На своєму полі 1 матч: 0-0-1, 2-3.

Арбітри Бойко — Устименко, Стельмах.

Спостерігач арбітражу Каденко.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ