Анонс 1/16 фіналу Кубка Київщини : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Анонс 1/16 фіналу Кубка Київщини


08.05.2018  

Завтра відбудуться стартові матчі нового сезону в другому за рангом обласному турнірі.

 

 

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — АВАНГАРД (Бзів)

9 травня, середа, 14:00. Лютіж, стадіон «Діназ».

Арбітри Гринь — Радіоненко, Дудка.

Спостерігач арбітражу Куб’як.

ГОНЧАРІ (Богуслав) – ДЖУНІОРС (Шпитьки)

9 травня, середа, 17:00. Богуслав, стадіон «Колос».

Арбітри Дубиківський — Стельмах, Горянський.

Спостерігач арбітражу В.Денисюк.

СК ЮНІОР (Макарів) – ПАТРІОТ (Баришівський р-н)

9 травня, середа, 15:00. Макарів, Центральний стадіон.

Арбітри М.Балакін — Хіміченко, Дашко.

Спостерігач арбітражу Іваненко.

ВК СИСТЕМА (Васильків) – МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці)

9 травня, середа, 14:00. Васильків, стадіон «Кристал».

Арбітри Шевель — Рубан, Буряк.

Спостерігач арбітражу Землянський.

ФК ІВАНКІВ – ЛЮБОМИР (Ставище)

9 травня, середа, 18:00. Іванків, Центральний стадіон.

Арбітри Титов — Дубовий, Ступак.

Спостерігач арбітражу Михальський.

АЛЬТІС (Копилів) – СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

9 травня, середа, 17:00. Мотижин, сільський стадіон.

Арбітри Грицай — Васильєв, Дмитренко.

Спостерігач арбітражу Скрипак.

СТАРА БОЯРКА (Боярка) – ЗОРЯ (Владиславка)

9 травня, середа, 12:00. Забір’я, сільський стадіон.

Арбітри Бойко — Устименко, Буглак.

Спостерігач арбітражу Павленко.

ФК БОРОДЯНКА – ФК БРОВАРИ

9 травня, середа, 17:00. Бородянка, СФК «Борекс».

Арбітри Д.Денисюк — Осадчий, Середа.

Спостерігач арбітражу Пилипенко.

ДИНАМО (Фастів) – ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький р-н)

9 травня, середа, 17:00. Фастів, стадіон «Рефрижератор».

Арбітри Кутаков — Величко, Тарасенко.

Спостерігач арбітражу Каденко.

СК БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) – ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка)

9 травня, середа, 17:00. Бровари, стадіон «Спартак».

Арбітри Козорог — Вишневський, Чопілко.

Спостерігач арбітражу Шкільний.

ФК МАКАРІВ – МЕЛІОРАТОР (Буча)

9 травня, середа, 17:00. Макарів, Центральний стадіон.

Арбітри М.Балакін — Хіміченко, Дашко.

Спостерігач арбітражу Іваненко.

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) – ДІНАЗ (Вишгород)

9 травня, середа, 17:00. Калинівка, сільський стадіон.

Арбітри Задиран — Мошковський, Подвальний.

Спостерігач арбітражу Кіряхно.

ЗДВИЖ (Маковище) – ФК МУЗИЧІ

9 травня, середа, 17:00. Вишневе, Центральний стадіон.

Арбітри Бойко — Буглак, Устименко.

Спостерігач арбітражу Карабкін.

КРИСТАЛ (Яготин) – СК ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів)

9 травня, середа, 17:00. Яготин, стадіон цукрозаводу.

Арбітри Родіоненко — Бондарчук, Воловик.

Спостерігач арбітражу Нілов.

КОЛОС (Пустоварівка) – АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастів-Фастівський р-н)

9 травня, середа, 17:00. Пустоварівка, сільський стадіон.

Арбітри Федорук — Гейло, Щекатурін.

Спостерігач арбітражу Маслов.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ