«Алекс» у півфіналі : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

«Алекс» у півфіналі

06.06.2018

Аматори з Великої Олександрівки Бориспільського району виграли гостьовий поєдинок у Згурівці.

ФК «Згурівка» спромігся змагатися на рівних з «Алексом» лише до перерви. Доки були сили і був повноцінним кадровий комплект. Але в епіцентрі подій опинився згурівець Суховій. На 25-й хвилині він зіграв у волейбол, отримав попередження, а гості виконали пенальті. Рахунок, однак, не змінився. За дві хвилини до перерви Суховій награв на друге попередження, залишивши земляків у чисельній меншості. Не дивно, що після перерви перевага хлопців з Бориспільщини була беззаперечною. Вони й дотисли змореного конкурента наприкінці поєдинку. «Алекс» долучився до «Авангарда» та «Дніпра», а останній півфіналіст має визначитися завтра в протистоянні «Енергопрома» та «Джуніорса».

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ІМ.БЕЗНОСЕНКА-2018. ЧВЕРТЬФІНАЛ. 6 червня, середа

ФК ЗГУРІВКА — АЛЕКС (Велика Олександрівка) — 0:2 (Киша, 75, у свої ворота, Шубко, 86). Нереалізований пенальті: Постолатьєв (Алекс, 25 – воротар). Вилучення: Суховій (Згурівка, 43).

Арбітри Радіоненко — Чуприна, Остренок. Спостерігач арбітражу Чепіль.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua