З Новим роком, Київщино футбольна!


31.12.2017  

Футболістів, організаторів і тренерів, усіх симпатиків народної гри сердечно вітає Голова Київської обласної федерації футболу Ярослав Москаленко.

 

 

Дорогі земляки!

Прийміть мої найщиріші привітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці дні – це час казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Час, коли ми підсумовуємо минуле і будуємо плани на майбутнє, сподіваючись на краще.

Рік, який відходить в історію, був бурхливим на події. Перед футбольним загалом Київщини він поставив низку викликів. Разом з тим, він залишив по собі чимало пам’ятних моментів і позитивних емоцій, подарувавши нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й був прожитий недарма.

Бажаю, щоб новий рік був насичений не тільки приємними футбольними подіями, але і радісними моментами у вашому особистому житті.

Хочу побажати, щоб наступний рік приніс мир і спокій у Вашу оселю, натхнення і результат — у професійній діяльності, надію і любов — у серця! Успіхів у всіх ваших починаннях і захоплюючих матчів у новому сезоні! Нехай справдяться найамбітніші плани та найзаповітніші мрії!

З повагою

Голова Київської обласної федерації футболу                                                             Ярослав Москаленко

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ